To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - nowa siec?

tola - Śro Sty 31, 2007 11:38

Na www.blogp4.pl znalazlam info,ze w warszawie rozdawali juz motorole:)moze wiec niedlugo bedzie mozna sobie wybierac.
Pochodzilam troch epo www.nadchodzi4.com i znalalam fajne komiksy
http://ludzie.nadchodzi4.com/miszczu
np.ten...

Shoestring - Śro Sty 31, 2007 18:57

Też słyszałem o tym że teraz dają Motorole zamiast Samsunga. Ja osobiście cieszę się że dostałem Samsunga :mrgreen:
halohalo - Nie Lut 11, 2007 23:33

No i co tam słychać u użytkowników nowej sieci?
dracula777 - Śro Lut 14, 2007 21:13

Witam :mrgreen: Nie będę udawał, że sam napisałem ten artykół :wink: . Znalazłem tą informacje w sieci. Oto jej treść:

P4 ogłosił 2. lutego swoją nową markę - Play - która ma ruszyć jeszcze w tym kwartale. Sieć ta ma być, według zapewnień firmy, prawdziwym centrum rozrywki i informacji, które użytkownik ma zawsze przy sobie.

Nie będziemy zwykłym operatorem dającym jedynie rozmowy i SMS-y. Po raz pierwszy pokażemy i umożliwimy ludziom pełne wykorzystanie telefonu poprzez dostęp do najświeższych informacji, telewizji, muzyki, blogów, czatów i wszystkich zasobów Internetu - powiedział Jacek Hensler, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing.

Jak napisano w komunikacie prasowym, komórka w sieci "Play" stanie się centrum rozrywki, informacji, zabawy i pełnego kontaktu z przyjaciółmi i znajomymi. Przez komórkę w sieci "Play" użytkownicy mogą blogować, czatować, sprawdzać newsy, oglądać zdjęcia i video, słuchać muzyki. Wszystkie telefony "Play" będą prawdziwymi kombajnami multimedialnymi - setki zdjęć, godziny muzyki, aparat cyfrowy i kamera, szybki dostęp do internetu, videorozmowy, telewizja mobilna.
.

źródło: P4


Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego forumowiczom
dracula777 :twisted: :twisted: :twisted:

Shoestring - Pią Lut 16, 2007 19:14

Na portalu nadchodzi4 w związku z tygodniem offowym jest nowy komiks:

marcin8509 - Wto Mar 06, 2007 21:26

ja mam takie pytanie czy to bedzie cos tak jakby siec three w anglii???
yyy - Pon Mar 12, 2007 19:07

nie wiem, nawet nie wiem o jakiej sieci w Anglii piszesz. wiem tylko ze play stawia na usługi multimedialne
pepi - Pon Mar 12, 2007 22:26

No właśnie o co dokładnie chodzi z tą nową siecią?? Bo żadnej reklamy nie widziałam jeszcze. Ogólnie słaby rozgłos... Gdyby nie to forum i jeszcze kilka miejsc w necie nie wiedziałabym o tym nic. Kiedy oni ruszą i na jakiej zasadzie??
tola - Wto Mar 13, 2007 12:48

Reklama w tv przeciez juz jest.Właściwie bardzo czesto ja widze.No i kampania na miescie ruszła-billboardy,balony.Rozejrzyj sie ,na pewno zauwazysz Play:)są wszedzie.Nieźle zaczynają.
pepi - Wto Mar 13, 2007 15:53

to ja chyba jestem jakaś inna :D bo nic nie widziałam jeszcze... Może dlatego, że mało oglądam tv :P
acerka - Wto Mar 13, 2007 16:11

reklama jest suuuper

oto link do niej

http://www.youtube.com/watch?v=Q2Rb8uN39FM

pepi - Wto Mar 13, 2007 17:20

no w końcu obejrzałam jakąś reklamę tego :D dzięki :D
ale reklam plusa nic nie pobije :P

acerka - Wto Mar 13, 2007 17:26

fakt, reklamy Plusa sa fajne, jeśli komuś podoba się humor Mumio! (ja akurat ich uwielbiam, ale nie wszyscy sie z nich smieja). Poza tym pomału zaczynaja sie nudzic, bo nie ma tak naprawde w nich nic nowego.

A Play dopiero wchodzi. To jest pierwsza reklama i mysle ze jest naprawde niezła jak na początek.

MaciaSS - Wto Mar 13, 2007 20:20

...a takie małe ziemniaczki :wink: :wink: :wink:
angi - Wto Mar 13, 2007 22:16

PLAY sie rozkręca pełną parą :)
wszędzie masa billboardów, balonów, bannerów.. w autobusach no wszedzie :) )
http://www.youtube.com/watch?v=eQ2Rb8uN39FM a to reklama telewizyjna :)
moim zdaniem kampania jest super :) trzeba przynzać, że sie postarali, bo są oryginalne i inne niż wszystkie :) a wam jak sie podobają?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group