To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - nowa siec?

angi - Pią Mar 16, 2007 20:54

oferta jest super! :)
i nawet wychodzi mniej niz 49gr za minute bo w abonamencie za 50zł z 20złotowym bonusem minuta wychodzi po 35 groszy!! :D

pepi - Pią Mar 16, 2007 22:39

Hm... Oferta wydaje się był miła :)
Mam nadzieję, że nie jest to jakaś chwilowa sytuacja. No i liczę, że plus się szybko zmobilizuje i wprowadzi porządną konkurencję dla tych niskich stawek w play :P

lookass - Pią Mar 16, 2007 22:39

ciekawa oferta, ciekawe jaki bedzie "atak" przeciwnikow na Play ;)
tola - Sob Mar 17, 2007 12:34

Hmmm na razie pewnie beda milczec,ze niby nic sie nie stalo i ,ze oferta Play w nich nie uderzy,a w rzeczywistosci pewnie siedza i niezle główkuja..bo nie oszukujmy sie-oferta jest dobra i ludzie beda przechodzic do Play ,a testerzy zostana na pewno-przeciez 1000 minut piechota nie chodzi:)
angi - Sob Mar 17, 2007 15:50

wydaje mi sie że nia ma na co liczyć jeśli chodzi o innych operatorów... chociaż swoją drogą to bardzo sie ciesze z wejścia PLAYa bo nieźle namieszał i może w końcu coś się ruszy na rynku telekomunikacyjnym, i przestaną nas okradać tak drogimi taryfami jak dotychczas :cool:
doma - Sob Mar 17, 2007 17:13

cieżko będzie innym opertaorom zrównać swoją ofertę z Play:)on zostawił konkurencję daleko z tyłu...ceny sa rozsądne , do tego kuszące promocje i fajne telefoniki:)Play górą:D
MaciaSS - Sob Mar 17, 2007 19:24

..no nie wiem..to, że weszli na rynek sprawi, że inni operatorzy tez obniżą ceny, będą wymyślać promocje, żeby utrzymać i zdobyć klienta..i wcale tak daleko w tyle nie zostają..
pepi - Sob Mar 17, 2007 22:14

doma napisał/a:
cieżko będzie innym opertaorom zrównać swoją ofertę z Play:)on zostawił konkurencję daleko z tyłu...ceny sa rozsądne , do tego kuszące promocje i fajne telefoniki:)Play górą:D


Myślę, ża aż tak nie zaszaleli i nie przesadzajmy. Każdy wchodząc na rynek musi mieć w sobie coś by przyciągnąć klienta. Na rynku jednak trzeba się utrzymać. Reakcja sieci konkurencyjnych będzie (albo już jest) natychmiastowa.

MaciaSS - Sob Mar 17, 2007 22:50

Dokładnie Pepi..i może Nasz kochany PLUS coś dla Nas wymyśli :lol: :lol: :lol:
rastamike - Nie Mar 18, 2007 02:27

w popie jest 60gr / min może dzięki play będzie jeszcze mniej
angi - Nie Mar 18, 2007 10:51

szczerze.. to nie zauważyłam póki co żadnej reakcji innych operatorów, poza krytyką PLAYa rzecz jasna :???: no ale poczekamy zobaczymy.. miejmy nadzieje, że coś zrobią, a nie będą udawać że nic sie nie stało.. w sumie PLAY ma bardzo trudne zadanie i napewno nie będzie mu łatwo zwalczyć gigantów.. w każdym razie na sam początek zaproponował naprawde dobre ceny, takie na jakie pewnie mogli sobie pozwolić.. ale jak dla mnie to i tak duża różnica.. bo jak zostane u nich to bede płacić 35gr za minute a nie 80gr.. a dla mnie to bardzo duża różnica!
doma - Nie Mar 18, 2007 14:20

różnice są widoczne zaróno w podejściu do klienta, Play dba o każdego i tego który chce wydać mnie i tego, który wydaje mnie...stara sie jak najbardziej dopasowac do oczekiwan klientow...trafia tez w tzw "dziure" na rynku, ktore jest w małym stopniu realizowana prze innych tj usługi multimedialne...
tola - Nie Mar 18, 2007 18:06

Wlasnie- z tymi multimediami to fajna sprawa.Ciesze sie,ze zrownali ceny wideorozmow i rozmow normalnych,bo to bedzie pierwszy krok,zeby zaczela rozwijac sie ta czesc usług.
lookass - Nie Mar 18, 2007 18:15

tola napisał/a:
Wlasnie- z tymi multimediami to fajna sprawa.Ciesze sie,ze zrownali ceny wideorozmow i rozmow normalnych,bo to bedzie pierwszy krok,zeby zaczela rozwijac sie ta czesc usług.

co z tego ze daja telefony umts jak w mniejszych miastach to nie dziala? niech wprowadza wiecej telefonow i niech wprowadza te tansze tez

doma - Nie Mar 18, 2007 19:04

Olay buduje maszty na terenie całego kraju więc w mneijszych miastach tez bedzie dostepny...poza tym z tego co ktoś napisal na forum p wizycie w salonie to na str nie jets pełna lista dostępnych tel...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group