To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

darkgee - Wto Maj 25, 2010 14:45

Do Samsunga można mieć pełne zaufanie. Od 2 lat wypuszcza wyłącznie bardzo dopracowane produkty i aktualnie (wg mnie) jest najlepszym producentem telefonów komórkowych.
piotr3008 - Wto Maj 25, 2010 20:21

poszło. raczej mnie namówiliście.tylko gdzie go można kupić? jak macie jakieś info że już jest dostępny a nie w przedsprzedaży za miesiąc to piszcie. na stronach euro jest, ale w sklepach chyba nie. bezsensu.
no chyba, że jeszcze jakiś inny typ z nadchodzących premier

taka jeszcze refleksja jak sobie poczytałem o tym telefonie. to nie jest taka zabawka z zaje..ekranem? takie psp w wersji mini dla młodszych a nie starego 35 letniego konia :-) . mój arte to jest jednak poważny telefon :mrgreen:

a tu jeszce opinia na temat wave vs htc desire:

Desire, Desire i jeszcze raz Desire. Jest o wiele lepszy od Wave (to jak porównywanie malucha z Mercedesem). Desire jest szybki - za sprawą Snapdragona o taktowaniu 1 GHz i ma sporo RAM-u. Android ma bardzo dobre przeglądarki - do wyboru domyślna, Opera Mini 5 natywna i Dolphin Browser HD. Dziesiątki tysięcy darmowych aplikacji w Android Market. Ekran Desire jest pojemnościowy i wspiera multitouch, więc na pewno będzie wygodny.

nie znam sie więc nie wiem czy to jest prawda ale często spotykam sie z brakiem wiary z systemem Bada, którego przyszłośc porównują do systemu nokii-Maemo

darkgee - Wto Maj 25, 2010 20:26

Wave'a na razie nie kupisz nigdzie, ponieważ teraz możesz go najwyżej zamówić.
Sam Wave będzie wyglądał dobrze zarówno w rękach poważnego faceta, jak i wyluzowanego nastolatka, także nie ma co się martwić, że telefon zostanie źle odebrany przez otoczenie posiadacza.

piotr3008 - Wto Maj 25, 2010 20:30

mi dzis w euro powiedzieli ze jak zamówie w ciagu 3 dni będzie w wybranym przeze mnie sklepie euro w warszawie. na stanie nie ma go w żadnym sklepie w Polsce


no właśnie Darkgee, arte nie widziałem w rękach żadnego wyluzowanego nastolatka :-)
oczywiscie świadomie trochę przesadzam. ważne jest własne zadowolenie.

dzieki za Twoje opinie

darkgee - Wto Maj 25, 2010 20:32

Na razie nie miał u nas premiery, to też go nie ma. A jak zamówisz przez te 3 następne dni, to będziesz go miał w jakimkolwiek sklepie Euro w W-wie, jak wyjdzie.
piotr3008 - Wto Maj 25, 2010 20:34

no nie wiem czy sie dobrze rozumiemy. zapewniali mnie że w ciągu 3 dni od zamówienia.
czyli jak dziś zamówie to w piątek lub sobotę powinien być

darkgee - Wto Maj 25, 2010 20:48

Faktycznie. Właśnie przeczytałem, że w Euro ma być dostępny pod koniec tygodnia, więc całkiem możliwe, że jeżeli go dzisiaj zamówisz, to na weekend dostaniesz.
Norgal - Śro Maj 26, 2010 01:13

Dzieki wlasnie czegos takiego szukalem, ale jakk bscie mieli inne propozycje to smialo.
ziomiwan - Śro Maj 26, 2010 15:16

Do Samsunga możecie mieć pełne zaufanie! Od kilku lat jadę na ich telefonach i nigdy nic mi się nie zepsuło prócz tasiemki w U700 którą wymieniają na gwarancji.

A Wave to cud miód orzeszki ziemne ;)

darkgee - Śro Maj 26, 2010 19:29

Norgal, możesz się jeszcze rozejrzeć za HTC Hero, gorzej wyposażony, ale też ma ekran pojemnościowy i jest troche mniejszy od Wave'a oraz jest o 200zł tańszy.
ziomiwan - Śro Maj 26, 2010 22:02

No ja już chyba wolałbym dać ciut więcej pieniędzy jeśli kupowałbym za tyle telefon i mieć coś naprawdę super.
HERO nie dorównuje nawet w 1/4 Samsungowi Wave.

Norgal - Czw Maj 27, 2010 12:04

Dzieki za propozycje ale ja preferuje chyba cos takiego
darkgee napisał/a:
Myślę, że podpasował by ci Samsung B2100 albo B2700.
Potrzebuje cos co wytrzyma troche wody, czesto zdarza mi sie ze telefon spada na ziemi. Dla mnie to juz nadto jak telefon ma radio, odtwarzac mp3 i aparat i dodatkowo dobra pamiec.
ziomiwan - Czw Maj 27, 2010 12:06

Więc B2100 lub B2700 od Samsunga napewno Ci się sprawdzi.
piotr3008 - Czw Maj 27, 2010 15:03

witajcie moi drodzy.
jutro odbieram wave. ciekaw jestem tego telefonu.
ostatni dostępny z magazynu centralnego jednej z sieci :-)

Jak mnie nie wysterują, napisze wrażenia.

Dzięki za wszelkie uwagi i rady.

darkgee - Czw Maj 27, 2010 16:55

Koniecznie napisz jak ci się podoba. Czekamy z niecierpliwością. :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group