To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

ziomiwan - Czw Maj 27, 2010 17:31

No na wrażenia odnośnie Wave-a czekam z ogromną niecieprliwością kolego!!

Napisz o tym tu :
Kod:
http://forum.halohalo.pl/viewtopic.php?t=2993

Bądź załóż nowy temat, ale musisz nam napisać cóż to za cudo gdy ma się go w rękach ;)

piotr3008 - Czw Maj 27, 2010 21:21

jak ktos bedzie w Warszawie na pradze obok wileńskiego jutro po 15 to będzie sam mógł się pobawić :-)

a poważnie, jak odbiorę to pytajcie.
ja na wiele rzeczy na których zależy wam nie zwrócę uwagi.

dla mnie ważna jest jakość obsługi przez dotyk, jakość rozmów j jak jest zrobiony, wygoda użytkowania, aparat i wyświetlacz. no i czy dogada się z moim autem via bluetooth.
pewnie odpale też jakąś gre :-)
dotychczasowa nokia to wszystko miała pierwszorzędne.
ale jak bardzo będziecie się upierać to podłącze go i przez wi-fi :wink:
aha jest sens formatować baterię? jedni mówią, że to już relikt przeszłosci, inni, że warto.

aż mi się nie chce wierzyć, że zrobią tak, że będzie na mnie czekał :mrgreen:

pzd

p.s.

widzieliście na allegro wystawione wave i jego cenę??? trudno mnie zniesmaczyć ale to kure...wo

ziomiwan - Czw Maj 27, 2010 22:29

Nie wolno formatować baterii! Grozi to jej zepsuciem, przez co nie będzie Ci należycie długo "trzymać".

Cena jak sklepowa, albo 100zł więcej ;) .

piotr3008 - Czw Maj 27, 2010 22:31

dziwne, ja wczoraj widziałem za 2500, 2600 zł. dziś nie sprawdzałem.
ok, spojrzałem. dziś ktoś już się ogarnął.
sorry ze nie na temat.

a tak wogóle dziś jeden gość w sklepie twierdził, że nigdy w życiu wave i że wogóle samsung to lipa i że jak teraz kupie to za 3 miesiace będzie wart 300 zł, bo tak jest z samsungiem itd.mocny był w argumentach :mrgreen:
twierdził że z moimi wymaganiami tylko htc hd mini. a ja i tak wam wierze :mrgreen:

piotr3008 - Pią Maj 28, 2010 19:49

jest. dziekuje za rady. temat, odczucia założony w innym dziale.pozdrawiam wszystkich
Sluper - Pon Maj 31, 2010 21:43
Temat postu: Proszę o pomoc
Witam,
od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany telefonu a, po przeglądnięciu różnych forum stwierdziłem że wybiorę któregoś z tych, lecz chętnie wysłucham innych propozycji jeżeli takie padną :
Nokia 5800 XM
Samsung i900 Omnia
Samsung i5700 Galaxy

Za komórkę jestem skłonny dać 500zł +/- , chodzi tutaj oczywiście o tel. używany.

Moje wymagania:

-GPS
-System operacyjny (obojętnie jaki: Symbian, WM, Android)
-WIFI
-wyświetlacz: dotykowy

GPS jest mi potrzebny ponieważ dużo podróżuje i często by mi się przydał na trasie , więc chciałbym aby był całkowicie darmowy (jeżeli jest to możliwe).



Proszę o poradę , chciałbym się dowiedzieć jak się sprawuje w nich nawigacja, jakie ogólnie zalety i wady mają te telefony.
Czekam na odp., z góry dziękuje.
Serdecznie Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Maj 31, 2010 21:59

A może Omnia Lite?? Jeśli nawigacja to zdecydowanie telefon na Windowsie.
Sluper - Pon Maj 31, 2010 22:06

Ciekawi mnie ten telefon , który mi Pan zaproponował ale słyszałem że jest bardzo delikatny. Zaletą tego telefonu jest to że jest dosyć tani za używany tel. na aukcji wystarczy zapłacić w granicach 400zł. Ale boję się że ma bardzo słabą baterię. I nie wiem jak jest z nadajnikiem gps czy nie gubi łatwo sygnału w czasie jazdy.
ziomiwan - Pon Maj 31, 2010 22:20

Jaki tam Pan. W internecie na forach piszemy na Ty ;) .

Nie jest delikatny, ani też niema słabego odbiornika GPS.
Ma go kolega z tego forum, napewno odpowie Ci na każde pytanie odnośnie tego telefonu.

Sluper - Pon Maj 31, 2010 22:52

Jeden z użytkowników napisać mi ,że tu cytuje "Omnia I900 to tez juz staroc kiepski ekran oporowy ciezko obsluguje sie go " można się z tym zgodzić?
ziomiwan - Pon Maj 31, 2010 23:35

A u nas w Polska nie uczyć pisać normalnie?


Nie nie można się z tym zgodzić.

darkgee - Wto Cze 01, 2010 14:01

Nie działa tak jak ekran pojemnościowy i gorzej niż nowe ekrany rezystansowe, ale po odpowiedniej kalibracji działa dobrze.
Sluper - Wto Cze 01, 2010 18:28

A jak wygląda sprawa z auto mapą w Omnii czy jest ona łatwo dostępna jak np. ovi maps w noki 5800.
ziomiwan - Wto Cze 01, 2010 18:38

W Omni masz Windowsa, czyli nawigacja na nim będzie działać o niebo lepiej niż na jakiś symbianowych badziewiach.
I masz niemal każdy program do nawigacji do tego telefonu.

akena - Pią Cze 18, 2010 16:31
Temat postu: wybór telefonu!!!
Witam,

mój kolega ma zamiar zmienić telefon i w interesującej ofercie w niskiej cenie są te oto telefony:

samsung i5700 galaxy
nokia 6720
se c902
nokia 5530
nokia 6700
samsung s7350i ultra style
se elm
samsung s7220

zależy mu na telefonie wytrzymałym i w miarę nowoczesnym tzn żeby za dwa lata jak się umowa skończy nie okazało się że trzeba znowu zmieniać telefon
wiem, że są one zróżnicowane m.in dotykowe ale on sam nie wie czy by taki chciał czy nie, podobają mu się nie miał nigdy takiego ale z drugiej strony są one chyba wrażliwsze na uszkodzenia tak?

w każdym razie proszę o pomoc w wyborze najlepszego z wyżej wymienionych

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group