To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

darkgee - Pią Cze 18, 2010 17:10

Najbardziej nowoczesnym wśród wymienionych jest Samsung i5700. Ma i dotykowy ekranik (z którym miałem problem, żeby rozpoznać czy to oporowy czy pojemnościowy, co mi się jeszcze nie zdarzyło), Androida 1.6 i dobry dźwięk.
ardsdz - Pią Cze 18, 2010 17:17

Dokładnie, po przystosowaniu się do systemu będzie świetnie.
ziomiwan - Pią Cze 18, 2010 21:23

Zdecydowanie najlepszy jest Samsung i5700.
dzk71 - Śro Cze 23, 2010 20:46
Temat postu: poszukuje telefonu...pomoże ktoś?
Witam,
chciałbym kupić telefon, tyko mam problem ze znalezieniem takiego telefonu który by spełnił moje wymagania, oto one: dotykowy ekran, dual sim, wifi i dobrze aby byl rozsuwany. Czy może mi ktoś pomóc, z góry dziękuje. Aha cena zeby było w granicach 500zł. dzięki

ardsdz - Czw Cze 24, 2010 11:02

No to jak dual sim, to tylko Samsung. Chyba, że jakieś tanie badziewie, ale powiedz mi szczerze, czy naprawdę to dual sim jest konieczne?
ziomiwan - Czw Cze 24, 2010 21:23

DualSim z WiFi? To musisz troszkę poczekać, dopiero ma wejść do nas taki model od Samsunga, ale nie będzie on kosztować 500zł ;) .
Za 500zł możesz kupić dotykowego dual sim Samsunga ale bez WiFi.
Jeśli Cię to interesuje to napisz a podam modele.

paweloo - Sob Cze 26, 2010 12:55
Temat postu: pomoc w wyborze telefonu. pomocy .
mam do wyboru 3 telefonu LG SWIFT GT540 LG KU990i VIEWTY SAMSUNG ULTRA CLASSIC . dodatkowo Telefonu uzywam do roznych rzecy najbardziej pisze sms i multimedia zalezy mi na dobrym robieniu zdjec i nagrywaniu filmow . (dobrej jakosci)
ziomiwan - Sob Cze 26, 2010 16:12

Swift GT540 który działa pod androidem, albo Samsung Ultra Classic który robi świetne zdjęcia, muzyka gra wyśmienicie, no i filmiki też kręci całkiem niezłej jakości.

GT540 również robi ładne zdjęcia, nie tak dobre jak Ultra Classic, ale też świetne no i wideo również całkiem niezłe.
I tego bym chyba wybrał bo ma androida i ogólnie całkiem przyzwoity sprzęt za stosunkowo niewielkie pieniądze.

paweloo - Sob Cze 26, 2010 18:20

a co do KU990i viewty?? a jak na tle tych telefonów wymienionych w temacie wypada samsung monte??
ardsdz - Sob Cze 26, 2010 18:21

GT540 nie ma się nawet co zastanawiać, gdyż ma ogromne możliwości. Chociaż... jeśli Ci na OS nie zależy, to jednak nie ma sensu się w to bawić i lepszym rozwiązaniem byłby UC.
paweloo - Sob Cze 26, 2010 21:43

szczerze to nie wiem o co chodzi "UC" i "OS"
ziomiwan - Sob Cze 26, 2010 22:11

UltraClassic... Wystarczy pomyśleć. OS to skrót od systemu operacyjnego.

Monte jest świetny, bo ma wyświetlacz pojemnościowy czego niestety GT540 niema, bo ma oporowy, ale to chyba jedyna większa różnica oczywiście nie licząc tego, że ma też androida.

ardsdz - Nie Cze 27, 2010 11:59

Chodzi właśnie o to, czy Ci na systemie operacyjnym zależy, czy nie...
leonard63 - Nie Cze 27, 2010 17:08

tez ma ten sam problem tyle ze wacham sie pomiedzy Samsung S5620 Monte i LG Swift GT540 szukalem opinii w necie na ogol wszyscy pieja zachwyty nad swiftem zwracajac uwage ,jednak , na awaryjnosc LG ...wiec stoje w pkcie wyjscia
zalezy mi na nawigacji (oba maja GPS0 lecz jesli chodzi o Monte to wypowiadano sie o niej niezbyt pochlebnie ...w parametrach oba raczej zblizone
net mam na routerze z wifi wiec na obu moge z tego korzystac
uwage o wyswietlaczu tez biore pod uwage
jako ze oba (jak wyczytalem ) maja jako OS Android wiec ciekawi mnie ktory z nich ma nowsza wersje a jesli sa roznice to jakie (ponoc w lipcu swift ma miec nowa wersje androida)
jesli nie to czy istnieje mozliwosc zrobienia update softu (chodzi zarowno o monte jak i swifta)?
net przeszukalem czytalem zarowno recenzje polskie jak i niemieckie ale procz tego ze swift jest odpowiedzia LG na Monte (a wiec winny byc zblizone) niewiele znalazlem rzeczowych porownan
oczywiscie abstrahuje od pewnego kobiecego forum na ktorym jakas userka postawila podobne pytanie otrzymujac odpowiedzi typu ..."swift pasuje bardziej do koronkowych majteczek a monte do koronkowego biustonosza" :mrgreen: :mrgreen: pewnie duzo na tym forum blondynek :lol: :lol:
wiec co wybrac jako ze jestem w tej dziedzinie laik
z gory dzieki za pomoc


znalazlem to w necie dyskusja o wyborze aparatu cos jeszcze mozna dodac aby ulatwic wybor?

ziomiwan - Nie Cze 27, 2010 22:56

MONTE NIE DZIAŁA POD ANDORIDEM. Działa pod systemem samsunga, zamkniętym systemem.

To forum monte jest złym forum jeśli chodzi o pomoc czy porady ;) założone jest przez dziecko jak i prowadzone przez dzieci więc szczerze je odradzam, a wiem o tym, bo jest to osoba przeze mnie zbanowana na innym forum.

Monte niema systemu operacyjnego typu Windows, Android, BADA, Symbian, Linux i tym się zasadniczo różni od Swift.
Ale Monte posiada ekran pojemnościowy który jest o stokroć lepszy niż ekran zastosowany w Swift który jest oporowy.

Podsumowując.

Na korzyść Monte przemawia ekran pojemnościowy.

A na korzyść Swift Android dajacy większe możliwości dla telefonu, oraz lepiej działającą nawigacje.

I to są jedne z ważniejszych różnic.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group