To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

harrydom - Nie Lip 11, 2010 16:41

bemyself przepraszam, że Ci przerywam, ale strasznie się waham i potrzebuję jasnej odpowiedzi:

Pomijając pytania dotyczącego, tego czego od smart'a oczekuję, jeżeli miałabyś/miałbyś do wyboru:
1) Samsung Omnia Lite
2) Samsung Galaxy Spica
to wybrałabyś/wybrałbyś?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

ardsdz - Nie Lip 11, 2010 17:27

Radzę Ci jednak wziąć Lite. W sumie sam ją posiadam i sądzę, że będziesz zadowolona.
ziomiwan - Nie Lip 11, 2010 18:18

bemyself- proponuję wybrać Ci telefon który bardziej Ci się podoba z tych trzech czyli Omni, Omni Lite i Galaxy.
Dla Ciebie chyba jednak Galaxy bym bardziej polecał.

I o jakiej czułości mówisz, tzn. w jakim telefonie?


harrydom- chyba bardziej odpowiednia dla Ciebie byłaby Omnia Lite.

bemyself - Nie Lip 11, 2010 18:43

ziomiwan, najwiekszej ;) omnia lite mimo tego ze procesor lepszy i nowsza ma ciut mniejszy wyswietlacz i u mnie traci ;)

moge zapytac czemu polecasz galaxy jednak?

piotrek137 - Nie Lip 11, 2010 20:22

a jeszcze się zapytam, bo zobaczyłem, ze samsung wave wcale nie jest taki drogi w tym abonamencie, który chcę brać. co o nim sądzicie? lepszy by był niż galaxy?:)
ardsdz - Pon Lip 12, 2010 10:39

bemyself, poleca Ci Galaxy, bo lepszy do internetu. ja jednak zostanę przy Omnii. Co do wyświetlacza Lite, to chyba lepszy mniejszy a nieco bardziej dopracowany, no nie :wink:

piotrek137, Oczywiście, że lepiej brać Wave niż Galaxy! To świetny telefon ze świetnym systemem, który będzie się równie świetnie rozwijał :mrgreen: Takie nieco prorocze wizje, ale na prawdę ja(i mam nadzieję, że nie tylko ja) w niego wierzę.

shap - Pon Lip 12, 2010 11:39

a co powiecie o
-marvel
-monte
-i5700
-i7500
-omnia i900
?
zależy mi na wygodnym surfowania w necie, wifi, pisanie sms, troche bejerow, dobry dotyk

darkgee - Pon Lip 12, 2010 13:14

Do internetu z wymienionych najlepszy jest Samsung i7500, ponieważ ma Androida, czyli system stworzony do internetu, oraz świetny ekran dotykowy.
I nie pytaj się o to samo w stu rożnych tematach.

shap - Pon Lip 12, 2010 13:29

darkgee, Samsung GT-S5560 Samsung GT-S5560 http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/gts5560/
darkgee - Pon Lip 12, 2010 13:31

Właśnie przed chwilą edytowałem post, bo to znalazłem. Trochę się pospieszyłem :twisted: Ale tak jak ci już napisałem w innym temacie, to po prostu Avila z lepszym aparatem i wejściem na normalne słuchawki.
ziomiwan - Pon Lip 12, 2010 13:52

Zgadza się Marvel to ulepszona avila.

piotrek137- czy Wave byłby lepszy? To że jest obecnie najlepszym telefonem na rynku powinno Ci wystarczyć ;) .


bemyself- polecam bo jakoś bardziej do mnie przemawia ten telefon, a z tego co pisałaś to raczej dobrze spełniałby swoje przeznaczenie w Twoich łapkach ;)

ardsdz - Pon Lip 12, 2010 18:19

Marvel to nic ciekawego w porównaniu do wymienionych.

ziomiwan, ale zrozum, że z doświadczenia wiem, iż Windows jest najlepszy na początek do zabawy ze systemem w telefonie. Poza tym najwolniej się nudzi i zawsze można znaleźć coś ciekawego pod tą platformę. A z internetem? Sądzę, że wi-fi wystarczy. Poza tym ja tak ustawiłem teraz opcję przeglądarki w swojej Omnii, że koszt odświeżenia strony kosztuje jakieś 3gr. Kosztem obrazków, ale zawsze :razz:

Qba - Pon Lip 12, 2010 22:41

Hej
Mam pytanie,czy ktoś posiada Htc Wildfire?Bo nie wiem co wybrać w play'u a muszę się na coś zdecydować...a zainteresował mnie ten telefon.W Abonamencie miałbym go za 99zł...Średnio się znam na telefonach i mam dylemat....
http://www.telix.pl/telefon/htc-wildfire-2333.html -- więcej o nim.

Tu są podane dostępne jeszcze modele,mogę wydać do 100zł.

sklep.playmobile.pl/ecommerce/control/categorypostpaidphone?rateId=ROZMAWIAJ@@@ROZMAWIAJ_69

Dzięki

:wink:

darkgee - Pon Lip 12, 2010 23:39

HTC Wildfire jest dobrym telefonem, bo ma i aparat 5MPix, i Androida 2.1 (czyli na dzień dzisiejszy najnowszego) i ekran pojemnościowy. Tylko właśnie ekran- ma rozdzielczość 240x320, co jest śmieszne przy ekranie 3.2". Rozdziałka jest dużą wadą, ponieważ dużo aplikacji pisanych pod standardową rozdzielczość Androida, czyli 320x480, nie chce działać albo nie widać całego ekranu (jak, np. różne nawigacje). Jeżeli jednak to ci nie przeszkadza, to możesz go wziąć.
Chociaż z drugiej strony jeżeli powiesz nam czego oczekujesz od telefonu, to może zdołamy pomóc ci wybrać coś lepszego.

Qba - Wto Lip 13, 2010 00:07

Co do telefonu nie mam jakiś wielkich oczekiwań.Najważniejsze oczywiście poza podstawowymi funkcjami- to odtwarzacz mp3,radio,aparat czasem dostęp do internetu.Nigdy nie korzystałem ze smartfona,ani telefonu z systemami typu android.Tak naprawdę to chcialem wziąć Nokie 6700,ale niestety jest niedostepna aktualnie w Play'u,a muszę się na coś zdecydować,a ten telefon nawet mi się spodobał gdy mi go pokazano lecz nie wiem czy to będzie dobry wybór i dlatego chciałem zaczerpnąć opinii o nim... :wink:
Dzięki za pomoc :smile:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group