To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

ardsdz - Wto Lip 13, 2010 11:19

Jeśli Ci nie zależy na zbędnych bajerach, to jest to dobra oferta i dobry telefon
ziomiwan - Wto Lip 13, 2010 21:28

Śmiało brałbym go na Twoim miejscu. W razie czego nie będziesz mieć problemu ze sprzedaniem bo HTC są ostatnio bardzo chodliwe.
harrydom - Czw Lip 15, 2010 18:44

Witam! Mam jeszcze jedno pytanie:

W jaki sposób działa gps w np. Spicy? Jakiego programu używać? Czy są jakieś opłaty? Jak to wygląda?

N0rtH - Czw Lip 15, 2010 18:54
Temat postu: Parę dni do wyboru
Witam.
Tak jak w temacie zostało mi parę dni do podpisania nowej umowy w play-u ale nadal nie wiem jaki telefon mam wybrać.
Oto link do listy telefonów dostępnych: Cennik Telefonów
Lista na życzenie: Telefony na życzenie

Kwota do 200zł. Na telefonie będę używać przeglądarki dokumentów, GG, surfować po internecie, sms-y, dzwonienie, nawigacja (niekoniecznie), aparat (rzadko), w miarę dobra bateria. Jest mi obojętne czy będzie z ekranem dotykowym czy nie. Zastanawiałem się na tymi modelami:
Nokia c5
Nokia x3
Nokia 5230
Nokia 2710
Samsung Monte
LG GD510
LG GW300 Etna 2
LG KS360

Jestem otwarty także na inne propozycję telefonów.

Pozdrawiam.

Satch - Czw Lip 15, 2010 20:05
Temat postu: Jaki telefon wybrać?
Witam wszystkich

Chcę sobie kupić telefon - cena nie gra roli. Zależy mi żeby miał: wifi, dotykowy wyświetlacz w dobrej jakości, pdf, divx, podgląd plików office, mini jack i dobrą baterię (żeby nie padał po 24 h). Do tej pory w oko wpadły mi dwa modele:
- Samsung Monte
- HTC Wildfire
Oba w sieci Play i prawdopodobnie w tej sieci na abonament będę chciał wziąć komórkę. Chciałbym spytać się Was o radę w kwestii wyboru komórki z tymi atrybutami podanymi przeze mnie. Od razu mówię - nie znam się na komórkach, więc proszę nie pytać mnie np. o systemy operacyjne, symbiany nie symbiany itp. Komórki to nie moja działka - chciałbym żeby miała to co napisałem i żeby była po prostu solidnym produktem.

Pozdrawiam,
Łukasz

ziomiwan - Czw Lip 15, 2010 22:35

Monte jest super, podobnie jak i ten HTC.

Ale skoro cena nie gra roli to może lepiej kupić najlepszy obecnie telefon jakim jest Samsung Wave? Daje Ci on niemal nieograniczone możliwości, w tym możliwość oglądania filmów HD.

ziomiwan - Czw Lip 15, 2010 22:39

Wszystko fajnie, ale nie podałeś kwoty abonamentu ;) .
Ale pewnie w abo 30zł więc chyba najlepszy będzie Samsung Monte, sam go mam i sprawuje się naprawdę super. Nie mam na co narzekać w nim.

N0rtH - Czw Lip 15, 2010 22:54

Mix 30 doładowań po 30 zł. ;)
Satch - Pią Lip 16, 2010 00:06

ziomiwan napisał/a:
Monte jest super, podobnie jak i ten HTC.

Ale skoro cena nie gra roli to może lepiej kupić najlepszy obecnie telefon jakim jest Samsung Monte? Daje Ci on niemal nieograniczone możliwości, w tym możliwość oglądania filmów HD.


właściwie to htc jest droższy. przynajmniej w ofercie play.

ziomiwan - Pią Lip 16, 2010 11:24

Mój błąd ;) . Chodziło mi o Samsunga Wave, już poprawiłem post.
ziomiwan - Pią Lip 16, 2010 11:25

Monte, jest najlepszy z tego zestawienia telefonów. Wyboru na pewno nie będziesz żałować.
darkgee - Pią Lip 16, 2010 12:28

Monte faktycznie jest najlepszym z podanych telefonów, ale musisz pamiętać, N0rtH, że jeżeli będziesz chciał napisać sms'a czy wpisać adres internetowy, to będziesz musiał pisać na takiej klawiaturze jak w zwykłym telefonie. Poza tym, to nie ma nic do zarzucenia. Nawet nawigacja, pomimo tego, że w javie, to sprawuje się świetnie.
darkgee - Pią Lip 16, 2010 12:37

Zdecydowanie bardziej polecam, jak kolega, Samsunga Wave. Play ma bardzo dobre ceny w abonamencie, a sam telefonik jest jednym z najlepszych na rynku (a w kategorii cena/jakość najlepszy).
darkgee - Pią Lip 16, 2010 12:53

Najlepszą nawigacją na Androida jest Sygic Mobile Map 10. Nawigacja działa bardzo dobrze, a to jak szybko wyłapie sygnał zależy od telefonu (ale nie powinno to trwać dłużej jak minutę).
Tutaj masz jak aplikacja sprawuje się na najsłabszym Androidzie (HTC Tattoo):
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=JbhU7iChrvQ&feature=related

ardsdz - Pią Lip 16, 2010 12:54

Również przychylam się w stronę Monte.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group