To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

Satch - Pią Lip 16, 2010 13:28

zmieniam zdanie - cena gra rolę :P wave za drogi. w abonamencie do 80 zł miesięcznie żeby kosztował max 300 zł.
bemyself - Pią Lip 16, 2010 14:24

tak tylko sie na szybko wetnę

iphone taki z polowa klapki bialą 16gb czy omnia 2 8 gb?

ardsdz - Pią Lip 16, 2010 14:27

Zależy od Ciebie, już Ci na privie pisałem. Co Tobie się bardziej podoba?
bemyself - Pią Lip 16, 2010 14:45

jadę po omnię2. to Wasza wina ;) a jak mi go nie skonfigurujecie to pozabijam :P
ardsdz - Pią Lip 16, 2010 15:12

Bierzemy pełną odpowiedzialność... przynajmniej ja...
ziomiwan - Pią Lip 16, 2010 15:53

A nie dasz rady wydusić tych 150zł więcej? Wiem, że to już całkiem sporo, ale telefon naprawdę wart tej ceny. Technologicznie najlepszy na rynku, a co za tym idzie? Najlepszy w ogóle.

Jeśli nie to
HTC Wildfire
Samsung i5700 Galaxy Lite
Samsung B7300 Omnia Lite

shap - Pią Lip 16, 2010 16:21

jestem jego bratem, co powiecie mi o noki c5?
Artfriel - Pią Lip 16, 2010 17:12

Satch napisał/a:
zmieniam zdanie - cena gra rolę :P wave za drogi. w abonamencie do 80 zł miesięcznie żeby kosztował max 300 zł.


LongPlay Telefon 69:
abonament: 69PLN
Samsung Wave: 49PLN

Satch - Pią Lip 16, 2010 18:44

Artfriel napisał/a:
Satch napisał/a:
zmieniam zdanie - cena gra rolę :P wave za drogi. w abonamencie do 80 zł miesięcznie żeby kosztował max 300 zł.


LongPlay Telefon 69:
abonament: 69PLN
Samsung Wave: 49PLN

tak myslalem o tym long play telefon, ale w przeliczeniu sie to cholernie nie oplaca na dluzsza mete. w zwyklym abonamencie mam wiecej minut, nie mniej jednak zastanowie sie nad tym. juz od wielu osob slyszalem ze htc lepszy a plusem moze okazac sie fakt, ze przedluzam umowe, a nie biore od nowa, wiec licze na jakies obnizki. dzieki wielkie za takie zainteresowanie moim tematem, bardzo cenie sobie Wasze opnie.

A odnosnie tych 150 zl wiecej - niestety mam wysrubowany bilans. Chce zrobic kolejny tatuaz i ten nowy telefon i niestety wiecej niz 300 zl nie wyciagne :(

ziomiwan - Pią Lip 16, 2010 20:31

C5.. hmm.. muszę przyznać, że jako jedna z nielicznych nokii podoba mi się wizualnie i jest nie najgorsza sprzętowo, ale jej cena nie powinna przekroczyć 450zł.
Tyle, że według mnie jest dla nieco starszych ludzi o czym mogą świadczyć dość duże przyciski, ale poza tym jest w porządku.
ALE nie wiem jak na niej ten symbian chodzi, czy tak jak w większości nokii czy płynnie i bez zwiech.

darkgee - Pią Lip 16, 2010 22:47

Telefonik powinien chodzić bardzo sprawnie, bo na pokładzie ma procek 600Mhz. A sam telefon wydaje się być dobry.
ardsdz - Sob Lip 17, 2010 10:49

Wydaje się i tak jest w testach. Pytanie, czy Ty mu zaufasz, hehe.
Artfriel - Sob Lip 17, 2010 14:00

Satch napisał/a:

tak myslalem o tym long play telefon, ale w przeliczeniu sie to cholernie nie oplaca na dluzsza mete. w zwyklym abonamencie mam wiecej minut, nie mniej jednak zastanowie sie nad tym. juz od wielu osob slyszalem ze htc lepszy a plusem moze okazac sie fakt, ze przedluzam umowe, a nie biore od nowa, wiec licze na jakies obnizki. dzieki wielkie za takie zainteresowanie moim tematem, bardzo cenie sobie Wasze opnie.

A odnosnie tych 150 zl wiecej - niestety mam wysrubowany bilans. Chce zrobic kolejny tatuaz i ten nowy telefon i niestety wiecej niz 300 zl nie wyciagne :(


Zgadza się. Oczywiście, że jeśli telefon będzie tańszy to będzie mniej minut/smsów, bo zawsze jest coś kosztem czegoś. Po prostu chciałeś niższą cenę telefonu i Ci podsunąłem pomysł. Wszystko zależy jednak od Ciebie, jest to kwestia tego, jak używasz telefonu - czy dużo dzwonisz, czy dużo piszesz etc.

bodziudan3 - Sob Lip 24, 2010 17:47
Temat postu: kupno telefonu
Witam. Chciałem abyscie polecili mi jaki mam kupic telefon. mam do dyspozycji 300 zł ewentualnie troszke wiecej. Może byc nowy a moze byc uzywany byle w dobrym stanie. Interesuje mnie telefon jak najlepszy z jak najlepszym wyposazeniem i bajerami. Na razie jedyny jaki mam na oku to Nokia 6220 Classic. Prosze o propozycje i pomysły, mile widziane także linki na allegro itd :) a i zapomnialem dodać dobrze by było gdyby mial wifi ;) )
Raskus - Sob Lip 24, 2010 18:45

Swift?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group