To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - SE P990 kontra Nokia n80

Trus74 - Wto Paź 16, 2007 19:21
Temat postu: SE P990 kontra Nokia n80
Witam wszystkich znawców dotyczącego tego wątku Chodzi mi że stoję przed poważnym dylematem co wybrać SE P990 czy Nokie N80 Technicznie są do siebie podobne gdybym miał możliwość tak na dzień się pobawić to bym se sam opinie wyrobił a tak zwracam się z prośbą do tych co te zabawki mają,mieli a najbardziej mam nadzieję że znajdzie się osoba serwisująca i się wypowie na temat awaryjności i możliwości tych fonów Nie chciałbym żeby ktoś zachwalał tylko jeden model ze względu posiadania akurat danego modelu Proszę o obiektywną opinię Dzięki
darkgee - Wto Paź 16, 2007 20:02

Nokia n80 jest lepszym telefonem. Wiesz, Nokia to Nokia, rzadko zdarza się żeby Nokie były zrobione byle jak, zwłaszcza te drogie. Co do możliwości to są naprawdę spore, no bo masz aparat 3Mpix, pokaźnych rozmiarów ekran (rozdzielczość większa niż w n95!), Symbiana 9.1, wygodny odtwarzacz mp3 i inne bajery jak np.: dostosowywanie ekranu do oświetlenia miejsca w którym się znajdujesz. Słabym punktem telefonu jest bateria 820 mAh, więc jeżeli korzystasz dużo z telefonu, to licz się z ładowaniem co dzień. Jeśli masz odpowiednio dużo kasy kupuj i nie żałuj.
Pozdro
PS. Tu masz parę zdjęć z tego telefonu: http://www.telepolis.pl/g...n80-foto_40.jpg
http://www.telepolis.pl/g...n80-foto_39.jpg
http://www.telepolis.pl/g...n80-foto_38.jpg

MaciaSS - Śro Paź 17, 2007 08:47

Witam serdecznie,
Co do wyboru między N80, a P990 to zdecydowanie od strony serwisowej polecam Nokię - jest dużo mniej awaryjna od SE.
Pozdrawiam :cool:

Trus74 - Śro Paź 31, 2007 01:01

Myślałem że będzie tego trochę więcej ale dzięki i za to Pozdrawiam
MaciaSS - Śro Paź 31, 2007 08:10

Witam serdecznie,
..ale czego chcesz więcej..napisz dokładnie co chcesz sie dowiedzieć to napewno ktoś Ci odpisze :smile: :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Śro Paź 31, 2007 14:16

No właśnie. Napisz co dokładnie chciałbyś się dowiedzieć, a dopiero potem bądź niezadowolony :wink: .
Pozdro

MaciaSS - Czw Lis 01, 2007 17:14

Witam serdecznie,
..no i kolega się chyba obraził..bo już wogóle nic nie pisze :neutral: :neutral: :neutral:
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Czw Lis 01, 2007 19:34

Nie no, aż tak źle to chyba nie jest.
Pozdro

MaciaSS - Pią Lis 02, 2007 08:55

Witam serdecznie,
Myślę, że kolega Trus74 już wie co kupić i dlatego nie pisze na forum..szkoda :neutral: :neutral: ..mógłby chociaż się pochwalic i napisać czy jest zadowolony z zakupu :?: :?:
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pią Lis 02, 2007 09:18

Oczywiście, że jest. No bo, jeżeli kupił nawet coś innego, ale w tej cenie co proponowane telefony to i tak będzie pewnie zadowolony :wink: .
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group