To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Pozostałe marki telefonów - Plusfon 401i

darkgee - Sob Paź 20, 2007 14:08
Temat postu: Plusfon 401i
W necie natknąłem się na dość ciekawy telefon (produkowany w Polsce!), który sprzedaje Plus. Po szczegóły odsyłam tutaj: http://www.telix.pl/artyk...1i-3,19794.html .
bobkowsky - Pią Lis 09, 2007 16:26

mój kumpel sobie go kupił. Pierwszego dnia juz narzekał ze cichy jest i ze sie rozwala...Słaby telefonik
darkgee - Pią Lis 09, 2007 16:47

No, a czego się spodziewać? Pierwszy bardziej zaawansowany telefon jaki był wyprodukowany w Polsce (a i chyba w ogóle pierwszy wyprodukowany w Polsce).
Pozdro

worekowsa - Sob Lut 16, 2008 00:23

darkgee, polskie jest tylko oprogramowanie. Już bardziej na miano polskiego telefonu zasługiwała Manta MOB-60, komórka wyprodukowana w Chinach ale przynajmniej przez polską firmę. Oprogramowanie podobnie jak w Plusfonie w Polsce.
ziomiwan - Nie Lut 24, 2008 12:27

Plusfon polski?? Huaweii czy jak to się pisze jest tylko brandowany na plusfona a produkowany jest gdzieś w chinach ;) . Bardziej zaawansowany?? To już smycz dla psa mam bardziej zaawansowaną ;) . Poza tym telefon nie wart swojej ceny nawet.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group