To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do 550zł

ziomiwan - Śro Lis 21, 2007 18:34
Temat postu: Telefon do 550zł
Witam ponownie. Chce zmienić telefon. Kupiłem wtedy tego Samsunga z370 i jest super gdyby nie to że nie mogę zminimalizować odtwarzacza mp3.
Chciałbym aby nowy telefon miał:
mp3 z minimalizacją odtwarzacza
bluetooth
aparat minimum 2mpx
wyświetlacz 240-320
jakies 256tys kolorów
możliwość oglądania filmików
slot kart pamięci

I najlepiej gdyby to był Samsung, za nokiami nie przepadam.

Zna ktoś może jakiś telefonik który spełniałby moje wymagania? Telefon do 550zł.
Może jest chętny na Samsunga z370??

darkgee - Śro Lis 21, 2007 18:59

Niestety,a le w Samsungach chyba nic nie ma w podanej przez ciebie cenie. Ew. za 600 zł możesz kupić D900. Co do innych producentów to do 550 zł kupisz np. Sony Ericssona k550i. Telefonik jest naprawdę fajny i posiada wszystkie podane przez ciebie wymagania, oprócz ekranu. Ten ma rozdzielczość 176x220. Ale pomimo tego telefon jest naprawdę fajny. Za 550 zł kupisz również Nokię 6280. I to jest wg mnie najsensowniejszy wybór w tej cenie. Telefon posiada wszystko co byś chciał.
Ostateczny wybór zostawiam tobie, ale jednak radziłbym wziąć tę Nokię.
Pozdro

ziomiwan - Śro Lis 21, 2007 19:17

Niestety nie lubię noki... I nie chodzi mi o koniecznie nowy telefonik ale jakiś z allegro, oczywiście też nie zajechany ;) . A 550i jest fajny ale te przyciski są straszne... pisać się na nim nie da normalnie.
darkgee - Śro Lis 21, 2007 19:33

Dlaczego? Ja mam dość duże paluchy i nie odczułem żadnego dyskomfortu.
Pozdro

ziomiwan - Śro Lis 21, 2007 21:00

Nie chodzi o wielkość palców ale o to że są nie wygodne strasznie. Wczoraj się nim bawiłem bo brat dostał za przedłużenie umowy w orange i nie spodobały mi się jedynie przyciski. Choć i słownik w nim nie przypadł do gustu. K750i też odpada bo jest najgorszym telefonem jak dla mnie... Nokia 6280 hmmm może i ładna ale wieelka jak stodoła. A jakaś motorolka?
A co sądzisz o z630 i z400? Można minimalizować odtwarzacz? Bo chodzi mi o to przede wszystkim. Filmików nawet nie potrzebuje ale minimalizacja jest dla mnie pro.

pepi - Śro Lis 21, 2007 22:06

co do przycisków w k550 to nie są za wygodne, ale można się przyzwyczaić ;)
darkgee - Czw Lis 22, 2007 12:57

Z 630 ma chyba dotykową klawiaturę, co też nie jest najwygodniejsze. Za to z400 to na prawdę fajny telefonik i on powinien Ci dobrze służyć, o ile zdecydujesz się na niego.
Pozdro

ziomiwan - Czw Lis 22, 2007 16:49

Znalazłem bardzo bardzo ciekawego samsunga I300 ale czy on naprawde ma 2,7cm?? Co o nim sądzicie?? Podoba mi się bardzo i ma ciekawe funkcje.
darkgee - Czw Lis 22, 2007 16:55

Nie, i300 ma 1,9 cm. Ale ta grubość nie przeszkadza (w każdym razie mi, bo moja motka ma tę samą grubość).
Pozdro

ziomiwan - Czw Lis 22, 2007 17:24

A czy miałeś z nim styczność?? Co możesz o nim powiedzieć?
MaciaSS - Czw Lis 22, 2007 17:35

Witam serdecznie,
Ja miałem z nim styczność - telefonik bardzo przyjazny i nieżle wyglądający..
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Czw Lis 22, 2007 20:06

MaciaSS a czy wyświetlacz jest większy niż w z370 i tym podobnych?? I czy 470 to dobra cena za niego?
MaciaSS - Czw Lis 22, 2007 21:04

Witam serdecznie,
ziomiwan wyświetlacz w I300 jest większy, niż w Z370. Obydwa telefony mają po 256 tyś. kolorów, ale LCD w I300 ma rozdzielczość 240 x 320, a Samsung Z370 ma tylko 176 x 220. Czy 470złotych to dobra cena :???: :???: ..zależy czy jest nowy :wink: czy używany, w jakim stanie, no i co masz do niego ?
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Czw Lis 22, 2007 21:25

Stan bardzo dobry z tego co widziałem. A ma:
ładowarka sieciowa
ładowarka stacjonarna
zestaw słuchawkowy
pudełko
dwie baterie (duża i mała)
kabel USB
instrukcja w języku obcym
płyta CD

Aha i czy jest trudny w obsłudze bo menu ma w języku angielskim. I czy można samemu zmienić język w nim?

MaciaSS - Czw Lis 22, 2007 21:41

Witam serdecznie,
To jest dobra cena jak za taki zestaw i telefonik w bardzo dobrym stanie :smile: :smile: :smile: .
Co do obsługi, to kwestia przyzwyczajenia :wink: i obcykania, co gdzie się znajduje i gdzie czego szukać :smile: :smile: . Jeżeli telefon był "sprowadzany", może nie mieć w językach opcji typu: język polski, ale nie martw się :smile: :smile: w każdym komisie - serwisie GSM wgrają Ci na poczekaniu do niego język polski :) :) :) .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group