To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon dla mamy ok. 400 zl, moze troche wiecej.

Pufcio - Wto Gru 04, 2007 01:23
Temat postu: Telefon dla mamy ok. 400 zl, moze troche wiecej.
Witam,
Poszukuje telefonu dla mamy - ma to byc prezent na swieta. Pieniazki tak jak w temacie. Musi byc ladny i funkcjonalny :) Mp3 nie musi miec - mama i tak nie uzywa. Zastanawialem sie nad motka v3, ale nie polecaja jej tu zbytnio. Macie jakies inne fajne propozycje?

Pozdrawiam!

MaciaSS - Wto Gru 04, 2007 07:55

Witam serdecznie,
Motorolkę V3 szczerze odradzam - jest to naprawdę nie udany model Motoroli. Napisz na forum czy masz upatrzone jakieś inne modele - jeśli tak, to wypisz jakie, a my napiszemy Ci co o nich sądzimy i czy warto je kupic ?
Pozdrawiam :cool:

MaciaSS - Wto Gru 04, 2007 07:55

Witam serdecznie,
Motorolkę V3 szczerze odradzam - jest to naprawdę nie udany model Motoroli. Napisz na forum czy masz upatrzone jakieś inne modele - jeśli tak, to wypisz jakie, a my napiszemy Ci co o nich sądzimy i czy warto je kupic ?
Pozdrawiam :cool:

Pufcio - Wto Gru 04, 2007 10:28

No wlasnie nie mam - mialem w planach wlasnie ta V3, bo ladna itd. ,a teraz juz sam nie wiem.
MaciaSS - Wto Gru 04, 2007 16:30

Witam serdecznie,
..podaj chociaż co ma mieć ten telefon - jakie funkcje, jakiej ma być wielkości, klapka, slayder czy zwykły itp., bo jest tego naprawdę sporo i musimy wiedzieć od czego zacząć ?
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Czw Gru 06, 2007 14:50

V3 nieudana?? Mój brat miał v3 i był z niej bardzo zadowolony. Nie sprawiał żadnych problemów i działał dobrze przez około 2-3 lata później go sprzedał i chciał znow kupić motke v3 ale dostał k550i i narazie narzeka na ten telefon. Ja V3 polecam. Czesto się nim bawiłem i naprawde nie było się do czego przyczepić.
MaciaSS - Pią Gru 07, 2007 08:19

Witam serdecznie,
..no to fajnie mu sie trafiło, że mu się nie psuła ta V3......
ziomiwan napisał/a:
naprawde nie było się do czego przyczepić.
ciekawe jak tam z odświeżaniem obrazu jak był włączony aparat....
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Gru 12, 2007 20:51

No odświerzanie nie było najlepsze ale aparat też nie był jakiś 2mpx. A telefonik naprawde fajny i osobiście polecam.
Pozdrawiam :)

Aniaczy - Nie Sty 20, 2008 14:33

Ja poleciłabym nokię 3510i. Ale ona to ze 100 używana. Ale łatwa w obsłudze.

A propo, to jest już taki temat. :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group