To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Prawo telekomunikacyjne - podsluchiwanie rozmow POMOCY

arek3244 - Wto Gru 04, 2007 12:20
Temat postu: podsluchiwanie rozmow POMOCY
WITAM MAM PYTANIE
dzwonie do kumpla do pracy na jego szefa tel stacjonarny a szef podsluchuje bo ma znajomego w sieci. gadamy o wszystkim jaki ten szef popiepszony i.t.d wiem ze juz dzwonil za porads do sedziego. CZY MOZEMY MIEC PROBLEMY?????????????
TO SA PRYWATNE ROZMOWY

Banishtel - Czw Lut 05, 2009 10:03

Na wstępie, to nie jest rozmowa prywatna bo nie dzwonisz na telefon swojego kumpla a jego szefa, więc jest to tak jakbyś rozmawiał z szefem.
A jeśli chodzi o problemy, nie sądze. Można to podciągnąć pod paragraf o znieważenie, lecz nie jest to zniewaga publiczna.
Kumpla raczej nie musi mieć w seci, wystarczy drugi aparat telefoniczny podpięty w tą samą linie abonencką.
A moja rada dzwoń na numer prywatny kolegi, wtedy nikt nie ma prawa was podsłuchać nawet operator telekomunikacyjny.

haloxavi - Czw Cze 18, 2009 11:02

Operator telekomunikacyjny ma prawo podsłuchiwać na wniosek policji. Problemów mieć nie powinnoście, chyba, że ten szef jest bardzo dziwne i zachce mu się biegania po sądach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group