To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Posiadam SE D750i, warto się zamienić za Free na D900?

SimeK - Wto Gru 18, 2007 15:19
Temat postu: Posiadam SE D750i, warto się zamienić za Free na D900?
Siema wszystkim.

Posiadam swojego D750i w stanie wręcz bardzo dobrym(lekko powycierane te chromowane przyciski) . Używam go już 1,5roku(ciągle oryginalna obudowa). Kupowałem go w salonie, tak samo późniejsza zmiana softu odbywała się z serwisie. Tydzień po zakupie ściągnąłem Simlocka (karta z SIM z Orange :wink: ). Mam wsadzoną w nim karte 1GB Sony-Ultra Speed oraz wgrane kompletny soft z W800i. Fonik używałem głównie do słuchania muzyki, wręcz troche go zmodernizowałem :grin:

A teraz kilka słów o Samsungu D900 którego moge mieć za darmo (moge się za niego wymienić z moim ojcem) :twisted: Tylko pytanie czy warto?

Samsung przyjechał do nas bodajże z Anglii, ma ściągniętego simlocka, wgrane polskie menu. Stan obudowy również bardzo dobry. Posiada nową karte 1GB. Ogólnie fonik fajny, ale wydaje mi się, że troche ceglasty po rozłożeniu;/

Warto? Czy może pozostać przy swoim D750i/W800i ? :wink:

MaciaSS - Wto Gru 18, 2007 16:06

Witam serdecznie,
..ja szczerze zamieniłbym się na D900 - mega fajny telefonik, fajny wyświetlacz no i ogólnie dobra maszynka z tego Samsunga :) :) :) .
...no chyba, że lubisz te swoje modyfikacje i bajery, które masz w D750i to się nie zamieniaj ;)
Pozdrawiam :cool:

SimeK - Wto Gru 18, 2007 16:42

Puk, puk żyje reszta userów? :razz:

Mam obawy co do tego fonika, ponieważ jest on według mnie delikatny i troche duży.

Co wy o tym sądzicie. Warto? :wink:

bobkowsky - Pią Gru 21, 2007 15:28

witaj

bierz D900 spoko telefonik :P

ziomiwan - Nie Gru 23, 2007 09:58

Bierz D900 fajny telefonik i nie jest delikatny ;) a napewno nie bardziej niż se.
Pozdrawiam

SimeK - Śro Gru 26, 2007 16:57

Temat rozwiązany.

Omawianego D900 dostałem na gwiazdkę :razz: .


BTW. Mam na sprzedaż tego samsunga D900 oraz SE D750i. Sprzedaje telefoniki bo potrzebuje pieniędzy i kupuję Nokię N80 :wink:

Jeżeli ktoś chce kupić to pisać. GG 4710491
Mozliwa zamiana D900 za Nokie N80(kwestia dogadania ceny).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group