To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG KG290

wind_of_hope - Śro Sty 02, 2008 18:50
Temat postu: LG KG290
jak właczyc usługe zeby przesyłało wiadomosci z innego tel do mego tyle ze na karte :( :| . wszystko mam ustawione i przełaczone a krzyczy "zbyt mało pamieci" :(
MaciaSS - Wto Sty 15, 2008 08:34

Witam serdecznie,
..może warto zwiekszyć pamięć w telefonie lub wywalić z pamięci rzeczy, których nie używasz..
Pozdrawiam :cool:

MaciaSS - Wto Sty 15, 2008 08:35

Witam serdecznie,
..może warto zwiekszyć pamięć w telefonie lub wywalić z pamięci rzeczy, których nie używasz..
Pozdrawiam :cool:

MaciaSS - Wto Sty 15, 2008 08:48

Witam serdecznie,
..może warto zwiekszyć pamięć w telefonie lub wywalić z pamięci rzeczy, których nie używasz..
Pozdrawiam :cool:

wind_of_hope - Czw Sty 17, 2008 15:13

Macia dzieki za odp. ale mam b. duzo wolnej pamieci- cały czas sprawdzam :) nawet kupiłam 1GB :) i co... jak chce z innego tel przesłac to mi wrzeszczy ze za malo mam wolnej... nie wiem ocb..moze temu ze nowka? i cos zablokowane? :( ehhhh
ps. jaki masz model tel? tez lg kg 290? :cool:

MaciaSS - Pią Sty 18, 2008 17:51

Witam serdecznie,
Ja osobiście mam N91 4GB ;) .
Co do kabla to zapytaj w komisie GSM który będzie pasował - który ma taką samą wtyczkę jak potrzebujesz. Powiedzą Ci na bank :) . Co do fazy z tą pamięcią..poszukaj w ustawieniach telefonu którą pamięć ma ustawioną domyślnie..czy pamięć telefonu czy kartę pamięci ?? Jak telefonu to zmień na kartę pamięci i będzie hullać :)
Pozdrawiam ;)

wind_of_hope - Nie Sty 20, 2008 20:06

Macia własnie wszystko jest ustawione jakl nalezy :) no nic..dzieki za pomoc..az takiego problemu nie mam bo przez bluetootha wrzucam muze. pozdrofffki :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group