To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - wymiana dzoja w K510i

Zagiewa - Czw Sty 24, 2008 15:33
Temat postu: wymiana dzoja w K510i
Witam. Mam SE K510i i mi zacina sie dzoj :( czasem wogole nie dziala i choc go czyscilem to jednak troche ten telefon juz mam i zaczyna padac:( ale zalerzy mi jeszcze na nim wiec pytanie czy da sie wymienic w nim dzoj? i jesli tak to ile to by kosztowalo?
MaciaSS - Czw Lut 07, 2008 17:58

Witam serdecznie,
..sam go nie wymienisz :( a kosztować to może różnie od 45-100złotych..zależy gdzie i jak się kto ceni :???: :???: :???:
Pozdrawiam :cool:

cHuligan69 - Wto Lut 26, 2008 22:27

Hmmm ja wymieniłem dzoja za 40 zł zrobili to w 15 min (wymienili na orginał) i jestem zadowolony chodzi jak nówka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sknerus - Czw Maj 08, 2008 19:52

Mam podobny problem w tymże telefonie z zacinającym sie joystickiem. Telefon mam zaledwie pół roku i mam pytanie, czy w serwisie producenta uznają tą usterkę jako wadę produkcyjną czy jako efekt normalnego użytkowania? Telefonu sporadycznie używam i nie sądzę aby joystick był zaprojektowany na tak krótki czas używania. (oczywiście gwarancja jest ważna jeszcze co najmniej przez 18 miesięcy)
ziomiwan - Pią Maj 09, 2008 23:44

Witam!
Myślę że warto spróbować skorzystać z gwarancji, uważam że powinni uznać usterkę za wadę telefonu.
Pozdrawiam

MaciaSS - Sob Maj 10, 2008 13:13

Witam serdecznie,
Bez problemu usuną Ci usterkę w ramach gwarancji :)
Pozdrawiam :cool:

zembry - Pon Sie 04, 2008 07:20

Bez stacji typu focus będzie ciężko z wymianą w domu aczkolwiek jest to możliwe. Jednak początkującym nie polecam gdyż mogą pourywać punkty i zniszczyć fona...
darkgee - Pon Sie 04, 2008 11:24

Jeżeli masz telefon na gwarancji to bez problemu ci go przyjmą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group