To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Uwagi na temat forum telekomunikacyjnego halohalo.pl - nie jest tak zle

ziomiwan - Nie Kwi 06, 2008 14:49

Ja również przez wyszukiwarkę tu trafiłem a konkretnie przez kochane google. Bannery warto by zrobić i jak ktoś ma jakieś znajomości tzn zna właścicieli jakiś stron to żeby wrzucili. I hmmm linki na innych forach ale nie o tematyce gsm oczywiście wrzucać.
Pozdrawiam

halohalo - Pon Kwi 07, 2008 22:36

Dałem dwa pozycjonujące na matematyka.pl i forum.nerwice.com, póki co na tyle mnie stać, ponadto jak mi zostaje w służbowym abonamencie to wykupuje płatne za sms :mrgreen:

W każdym razie w marcu mieliśmy najlepszą do tej pory oglądalność, kwiecień zaczął się jeszcze lepiej

Banery rzeczywiście muszę zrobić albo poprawić wyświetlanie bo mamy swoje, tylko coś przygasły, wam się wyświetlają w poniższym temacie, czy też widzicie puste pola?:

http://forum.halohalo.pl/viewtopic.php?t=134

?

madi - Wto Kwi 08, 2008 16:31

halohalo napisał/a:
Banery rzeczywiście muszę zrobić albo poprawić wyświetlanie bo mamy swoje, tylko coś przygasły, wam się wyświetlają w poniższym temacie, czy też widzicie puste pola?:

Niestety też :???:

ziomiwan - Śro Kwi 09, 2008 20:39

Witam!
Niestety coś źle skleiłeś ;) . Musisz poprawić to i tamto.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group