To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Problem z dzwonkami Mp3 motorola v3 razr

Mariuszekkk - Pią Mar 28, 2008 19:44
Temat postu: Problem z dzwonkami Mp3 motorola v3 razr
Witam mam mały problem z dzwonkami mp3 a mianowicie jest on taki :
że jak je nagrywam na tel przez kompa to mi ich nie wyświetla(pamiec jest wolna około 11% )
(nagrywam mp3 z nazwą .mp3)jak nagrywam obrazki to działa .To samo mam jak ktoś mi wyśle mp3 przez blutacza :) pojawia sie komunikat plik uszkodzony a jak wyślę mi ktoś tapetę to działa. Proszę o pomoc z góry dzięki.
Pozdrawiam

ziomiwan - Sob Mar 29, 2008 22:23

Witam!
Po pierwsze proszę nie pisz "blutacza"....
A teraz do rzeczy. Problem może dotyczy długości utworu mp3? W jakimś telefonie właśnie miałem podobny problem i przyczyną właśnie była długość utworu mp3/wielkość pliku mp3. Więc może spróbuj wgrać jakiś mały plik mp3 i wtedy spróbuj.
Pozdrawiam

Mariuszekkk - Nie Mar 30, 2008 10:38

Witam
Próbowałem wgrywałem małe pliki mp3 i to samo jest :(
Pozdrawiam

ziomiwan - Nie Mar 30, 2008 22:57

To dziwne... Telefon obsługuje mp3 jako dzwonki. Sprawdzałem dziś na v3 i chodzi bez problemu.. Może jakiś problem z telefonem z softem?
Pozdrawiam

Mariuszekkk - Pon Mar 31, 2008 09:27

Nie wiem ale może to byc coś z softem telefon kupiłem na allegro.Pójdę do serwisu żeby wgrali mi nowego softa
Pozdrawiam

MaciaSS - Wto Kwi 01, 2008 08:38

Witam serdecznie,
Podejdź do serwisu - komisu GSM i poproś, żeby sprawdzili Ci jaka masz wersje oprogramowania ?! Jeżeli będzie stara, to niech wgrają Ci nową wersję lub oprogramowanie od Vki z pólki wyżej i będzie okej :) :) :) .
Pozdrawiam :cool:

Mariuszekkk - Wto Kwi 01, 2008 20:59

OKI Dzięki :*
MaciaSS - Wto Kwi 01, 2008 21:33

Witam serdecznie,
Nie ma za co :) . Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to śmiało pisz - napewno ktoś Ci pomoże :) .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group