To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - ktory samsung najlepszy????

karmiska - Nie Maj 11, 2008 17:25
Temat postu: ktory samsung najlepszy????
mam do wyboru albo samsuga e250 m600 j700 j600 albo L760..ktory polecacie i dlaczego??to bylby moj pierwszy samsung ale slyszalam ze sa dobre tylko nie wiem ktory wybrac
ziomiwan - Nie Maj 11, 2008 20:38

Witam!
Zaczne od e250- bardzo fajny telefonik, nie zbyt dużo "bajerów" jakoś muzyki zadowalająca (bardzo dobre słuchawki od e250 do innych samsungów). Smsy pisze się dobrze. łatwy w obsłudze, niedrogi. I bardzo wytrzymały.
M600- według mnie trochę gorszy od e250 poczynając od wyglądu a na braku mp3 kończąc. Aha i bardzo się rysuje.
J700 - całkiem fajny telefonik, ładny design, chyba najlepszy telefonik z tych które tu wymieniłaś. MP3 śmiało można powiedzieć że dobrej jakości, smsy pisze się bardzo dobrze i szybko, prosty w obsłudze, aparat 1,3mpx. Wyświetlacz dość duży bo 2''.
J600- niezbyt ciekawy telefonik, prosty aż do przesady jak dla mnie i bardzo się rysuje. I jak się wysuwa to ma opoznienie jakieś 2 sekundy może mniej nie podświetla się od razu... Jest kobiecy więc to dla Ciebie może być dużym plusem ale dla mnie niee.
L760- mimo tego że jest całkiem niezły pod względem funkcjonalności i wytrzymałości to jak dla mnie jest brzydki. Obsługuje 3g i jeśli brać pod uwagę ilość wszystkich "bajerów" to ma ich najwięcej ze wszystkich tu wymienionych. Ma 256tys kolorów, wideokonferencje jak już wspomniałem 2mpx aparat. Całkiem wytrzymały i nawet ciekawy telefonik. Mi tylko w nim się nie podoba obudowa..a konkretnie te przyciski z przodu.

Pozdrawiam :)

niedobradzidzia - Nie Maj 11, 2008 22:39

Jak dla mnie ze wszystkich Samsungów, które są wymienione, najlepszy jest E250. Praktycznie wszystko ma i jest śliczny. Chorowałam na niego, a że go nie było w Plusie, to wzięłam Nokię 5200. Teraz ją w spadku dostała mama, a ja sobie wzięłam E50, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Z miejsca bym wzięła tego Samsunga i pewnie go kupię bo mi się strasznie podoba. :)
ziomiwan - Pon Maj 12, 2008 11:50

Witam!
Polecam Ci go bo jest naprawdę super telefonikiem. Brakowało mi w nim tylko lepszego aparatu i więcej kolorów wyświetlacza, ale poza tym jest super i jest wart tych kilku groszy które kosztuje.
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Pon Maj 12, 2008 13:19

ziomiwan napisał/a:
Polecam Ci go bo jest naprawdę super telefonikiem. Brakowało mi w nim tylko lepszego aparatu i więcej kolorów wyświetlacza, ale poza tym jest super i jest wart tych kilku groszy które kosztuje.

Moja przyszła Teściowa ma go i jest z niego zadowolona. Bawiłam się nim i też mi się podoba, chyba jej zakoszę... :P

karmiska - Wto Maj 13, 2008 07:34

ziomiwan napisał/a:
Witam!
Polecam Ci go bo jest naprawdę super telefonikiem. Brakowało mi w nim tylko lepszego aparatu i więcej kolorów wyświetlacza, ale poza tym jest super i jest wart tych kilku groszy które kosztuje.
Pozdrawiam


wiec ktory mi polecasz bo nie zrozumialam...teraz mam dylemat albo e250 albo j700

MaciaSS - Wto Maj 13, 2008 15:13

Witam serdecznie,
Weź sobie E250 i będziesz zadowolona ;)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Wto Maj 13, 2008 15:55

Witam!
Jeden jak i drugi są fajnymi telefonami, z tym że J700 ma lepszy aparat.
Więc tu kwetia tego który bardziej się podoba i czy chcesz lepszy aparat.
Pozdrawiam

karmiska - Śro Maj 14, 2008 21:06

mam problem...teraz pisze ja-kolezanka...na karcie sim mioesci sie 20 smsow a na tel 200 jak zmienic zeby kom sama zapisywala smsy na telefonie a nei na karcie sim?bo ja nie wiem i mnei to wkurza...a telefonik ladny zgrabny mam srebrny metalic i jest naprawde ladny...jestem zadowolona...zwinelam facetowi ostatnia sztuke:D
ziomiwan - Śro Maj 14, 2008 21:44

Obawiam się że niema takiej możliwości. Ale jeszcze zobacze w swoim z370 i w e250. Ale nie powinno sprawiać to żadnych problemów wydaje mi się.
Pozdrawiam.

niedobradzidzia - Sob Maj 17, 2008 11:18

W Samsungach tak już jest, że 20 smsów zapisuje się na SIM, a reszta w telefonie. Miałam Samsunga C100 i opcji ustawienia smsów nie było. Myślę, że w innych też nie ma. To typowa cecha Samsungów i idzie się do tego przyzwyczaić. Po prostu nie usuwaj smsów z sim, a będą się zapisywać w pamięci telefonu. Pozdrawiam,

niedobradzidzia. :)

karmiska - Sob Maj 17, 2008 13:09

no dobra...ale jak mi sie juz zaczyna zapisywac na telefonie to po jakims czasie ciagle dostaje powiadomienie ze karta sim jest pelna i musze wtedy usunac smsy bo ciagle mi to przychodzi;/...
ziomiwan - Sob Maj 17, 2008 15:49

Niemożliwe aby cały czas o tym informował. Mi tylko wyskakuje ta wiadomość za pierwszym razem a później już nie. Wystarczy wcisnąć odrzuć jak wyskakuje ten komunikat.
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Nie Maj 18, 2008 15:59

Dokładnie, wystarczy wcisnąć odrzuć albo ok i więcej ta informacja nie wyskakuje. Chyba, że usuniesz wiadomości z SIM i ponownie się zapełni.
tantal666 - Pon Cze 23, 2008 03:02

miałem L760
i praktycznie rzecz biorąc miałem zastrzeżenia tylko do baterii. strasznie się nagrzewała podczas rozmowy (ale to chyba była wada tej konkretnej baterii) i b. krótko trzymała (choć to podobno normalne)
no i klapka się dość szybko luzuje, jeśli ktoś jest bardzo nieostrożny. jeśli telefon często mu spada, albo nim o coś przyłoży... no generalnie nie jest to obudowa, którą poleciłbym aktywnym sportsmenom :wink: a raczej komuś, kto dba o telefonik
poza tym same plusy... ekstra aparat (niestety bez flesza, ale i tak jest ok), łatwy w obsłudze, radyjko, mp3, co tylko sobie zażyczysz... :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group