To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - Carrefour też dzwoni

Buc - Pon Maj 19, 2008 11:22
Temat postu: Carrefour też dzwoni
Robiąc ostatnio zakupy w supermarkecie zauważyłem, że też wyżej wymieniony sklep się ,,skomórkował" może są jeszcze jakieś inne tytuły, które zaczynają mieć swoją telefonię??

Pozdrawiam

halohalo - Pon Maj 19, 2008 19:02

Też widziałem nazywa się MOVA i dla mnie brzmi jakoś dziwnie :???:
Buc - Pon Maj 19, 2008 19:16

Lepsza MOVA, niż np. Oral :mrgreen:

Czy inne sklepy zaczęły też wprowadzać swoją telefonię?
I drugie pytanie, na czyich nadajnikach Ci ,,nowi operatorzy" działają? Wzrośnie wtedy obciążenie łącz. :neutral:

Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Maj 19, 2008 21:36

Nie wzrośnie obciążenie łącz. Oni poprostu wykupują jakąś tam część łącza i pule numerów. I działają w danej sieci która i tak używałaby tego. Dlaczego miałoby wzrosnąć obciążenie łącz?? Niewiem czy jakieś sklepy wprowadzają jeszcze ale dużo tego się pojawia ostatnio...
Wydaje mi się to taką ofertą dla dzieci...
Na czyich nadajnikach? To zależy u kogo wykupią łącza. Pewnie u tego kto tańszy ;) .
Pozdrawiam

lego40 - Sob Kwi 07, 2012 12:23

jakiś czas temu robiłem zakupy w Carrefourze i widziałem, że MOVA cały czas działa... nawet chyba coś na paragonie jakieś minuty za zakupy były...
Korzysta z was ktoś?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group