To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Jaki kupić telewizor do 6000 zł?

gierek - Nie Cze 01, 2008 19:39

A myślałem że 2,8 wystarczy:P W takim razie spróbuje przemblować jakoś salon żeby było dalej. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje i powiem Ci że się nie mogę doczekać tej Scarlet:P bo się strasznie napaliłem. :mrgreen:
Pozdrawiam również.

ziomiwan - Nie Cze 01, 2008 20:41

Niema za co. Ja z mniej więcej 2,5m oglądam swoje 42'' więc w sumie nie powinno być źle przy 2,8m. Też bym czekał z niecierpliwością ;) bo jest na co ;) . Zainwestuj kilka złoty w kabelek hdmi ;) on dużo daje :) .
Pozdrawiam

Diorek - Pon Cze 02, 2008 23:23

w nowym telewizorach to sama przyjemność oglądać filmy na 50" z odległości 2-3 metrów... jak pracowałem w Sony na promocji to często graliśmy na 52" Bravii z jakiś 2.5 metra i dawało radę, do tego dobre głośniki i żyć i nie umierać:)
easyrider - Pon Paź 20, 2008 20:26

Teraz a te pieniądze to można kupić full HD :-)
ziomiwan - Wto Paź 21, 2008 16:35

Ceny telewizorów spadają niemal z dnia na dzień. Aż lepiej na to nie zwracać uwagi. Tym bardziej jak niedawno kupiło się 42" za 5tys... A teraz za 2,5tys i taniej można kupić.
Pozdrawiam

darkgee - Wto Paź 21, 2008 18:31

No, trudno się nie zgodzić. 2,5 tys to ja dałem za swojego 28'' Philipsa 2,5 roku temu.
serek336 - Wto Lis 04, 2008 17:00

Dokładnie, ceny telewizorów spadaj z dnia na dzień, ja bym jeszcze się wstrzymał z zakupem. Za parę miesięcy będzie można za takie pieniądze kupić coś naprawdę fajnego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group