To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - TOP 10 - czerwiec 2008 - w sieci Vobis

halohalo - Nie Lip 13, 2008 12:44
Temat postu: TOP 10 - czerwiec 2008 - w sieci Vobis
10 najchętniej kupowanych telefonów w czerwcu w sieci Vobis:

1.Nokia N82 (2GB)
2.Nokia N73 Music Edition UMTS
3.Nokia E51 HSDPA WLAN
4.Nokia 6500 Slide UMTS
5.Nokia N95 8GB HSDPA WLAN GPS
6.Nokia N81 (2GB)
7.HP iPAQ 614c Business Navigator HSDPA GPS
8.Nokia 5310 (2GB) EDGE
9.Nokia N95 (2GB)
10.HTC P3470 Pharos EDGE GPS + AutoMapa 5.0

Nokia przynajmniej w Vobisie najpopularniejsza (pierwsze 6 miejsc) i dominuje w sprzedaży (8 na 10 sprzedanych telefonów to Nokia)

MaciaSS - Śro Wrz 17, 2008 10:39

Witam serdecznie,
..N73ME na drugim miejscu..w szoku jestem, ale po raz kolejny sprawdza się, że starsze modele, lekko podkręcone są bardziej pożądane niż np. N95 ;)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Wrz 17, 2008 22:18

Nie dziwi mnie że nokia dominuje ;) mamy ogrom dzieci nokii które nigdy nie miały innej marki niż nokia i jak sądzę nie będą mieli. Nokie może i są fajne itd ale niestety drogie a do tego jak dla mnie mają taki prosty design co bardzo mi się w nich nie podoba. Ostatnio miałem brać e65 ale jakoś tak prosto wygląda jak przedwojenna.
N73 jest całkiem fajna i nawet w sumie to też mnie nie dziwi ze idzie najlepiej bo nie jest też najdroższa.
Pozdrawiam

darkgee - Czw Wrz 18, 2008 20:13

Nokia zajmuje dobre miejsca, bo jest gro ludzi, którzy nie mieli żadnej innej marki i po prostu boją się zmienić producenta. Swoja drogą N82 jest na prawdę jednym z lepszych telefonów Nokii więc to też może być decydujący czynnik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group