To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung nie laduje

diablo207 - Czw Lip 17, 2008 17:10
Temat postu: Samsung nie laduje
Witam to moj pierwszy temat na forum i mam pewien problem z moim telefonem Samsung U700 a wiec od pewnego czasu nie chce mi ladowac pod ladowarka ale bez problemu laduje USB prosze o wasza pomoc czy jest z nim az tak zle czy da sie jakos zrobic :cry:
ziomiwan - Czw Lip 17, 2008 21:21

Witaj!
Pewnie z ładowarką jest coś nie tak. Musisz zobaczyć pod nową ładowarką czy będzie ładować.
Pozdrawiam

diablo207 - Pią Lip 18, 2008 12:48

Wlasnie w tym jest problem bo to raczej nie wina ladowarki bo jest prawie nowa... podobno nie dziala tez pod innymi ladowarkami gdy podlacze ladowarke szybko ladujaca do gniazdka to swiatelko swieci a gdy razem z telefonem to gasnie i slychac tylko jakis pisk z tej ladowarki
MaciaSS - Pią Lip 18, 2008 14:31

Witam serdecznie,
..telefonik się nie ładuje, bo najprawdobniej uszkodzone jest złącze systemowe(wtyczka w którą wpinasz ładowarkę). Podejdź do najbliższego serwisu - komisu GSM i poproś, żeby sprawdzili Ci, czy przypadkiem wtyczka się nie poluzowała lub czy kilka pinów się nie odlutowało od płyty głównej. Zrobia Ci to bez problemu na miejscu i za "śmieszne" pieniądze..nie martw się..będzie okej :)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Pią Lip 18, 2008 15:09

Wątpię skoro ładuje pod USB. Ale nigdy nic nie wiadomo. Ekspertem takim nie jestem. Sprawdzić nie zaszkodzi.
Pozdrawiam

MaciaSS - Sob Lip 19, 2008 00:48

Witam serdecznie,
..ale złącze USB jest chyba w innym miejscu niż złącze systemowe..
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Sob Lip 19, 2008 17:10

Ale raczej korzysta z tych samych styków skoro baterie ładuje z usb. A jeśli masz na myśli to że mają w innych miejscach ładowanie a w innych USB to już tak raczej nie ma w samsungach od kilkunastu modeli nie widziałem tego.
Pozdrawiam

diablo207 - Śro Lip 23, 2008 16:48

Widze ze raczej od oddania do serwisu sie nie obejdzie :cry:
MaciaSS - Śro Lip 23, 2008 22:30

Witam serdecznie,
No niestety..jak masz go na gwarancji to oddaj do serwisu, jak nie..to zanieś do najbliższego serwisu - komisu GSM. Naprawią Ci to bez problemu :)
Pozdrawiam :cool:

diablo207 - Czw Lip 24, 2008 13:20

A nie wiecie jaka moze byc cena tej naprawy???
MaciaSS - Czw Lip 24, 2008 15:06

Witam serdecznie,
Koszt naprawy tej usterki od 15 do 40złotych.
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group