To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - co wybrać?

Paulina - Czw Lip 24, 2008 18:50
Temat postu: co wybrać?
Proszę o pomoc przy wyborze telefonu, zastanawiam się nad SE C902 i SE K850i, mają bardzo podobne parametry i nie moge się zdecydować który wziąść. Bardzo prosze o szybką odpowiedź.
MaciaSS - Czw Lip 24, 2008 21:33

Witam serdecznie koleżanko :) ,
Co do Twojego dylematu..
Obydwa modele SE nie są zbytnio udane i nie są za dobre :( no ale okej..
W wyborze postawiłbym na C902..napewno będzie trwalszy niż K850i (ogólnie są słabe). Jest to ciutkę lepszy model i napewno posłuży Ci dłużej niż model z serii Ka..
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Czw Lip 24, 2008 22:36

Tak jak kolega nade mną Ci doradza. Weź jeśli już C902. Jest nieco lepszy od W ale to i tak kaszanka.
Pozdrawiam

Paulina - Czw Lip 24, 2008 23:23

hmm koledzy ale nie chodzi mi o W850i tylko K850i :wink:
ziomiwan - Pią Lip 25, 2008 00:25

Tak czy inaczej ten C902 będzie lepszy ;) . A za pomyłkę przepraszamy ;)
Pozdrawiam

MaciaSS - Pią Lip 25, 2008 07:59

Witam serdecznie,
Sorrki za zmotkę ;) ..a propo K850i to jest chyba jeszcze gorszy niż W850i..odradzam :shock:
Pozdrawiam :cool:

Paulina - Pią Lip 25, 2008 09:47

Dziękuje za rady, mam jeszcze troche na zastanowienie, ale chyba wezmę C902. :wink: bo jest lżejszy i cienszy

A jeżeli nie te SE to jaki telefon polecacie?

MaciaSS - Pią Lip 25, 2008 09:50

Witam serdecznie,
Proponuję coś z Nokii lub Samsunga..zależy ile kaski masz..i co ma być w tym telefonie ;)
Pozdrawiam :cool:

boyscout1 - Pon Paź 27, 2008 10:07

MaciaSS, Witam, mam problem, niestety dałem sie nabrać i kupiłem s-e c902. Mam k800 i nie mogę jakos sensownie przegrac ksiazki telefonicznej z jednego na drugi tel. Czy sa jakieś aplikacje czy myki aby to zrobić? Prosze o pomoc.
darkgee - Pon Paź 27, 2008 17:43

No z tym c902 to się faktycznie dałeś nabrać.
CO do twojego postu to ten programik powinien ci pomóc.

Kod:
http://www.instalki.pl/programy/download/sonyericsson/Float_MobileAgent.php

ctx8096 - Sob Lis 08, 2008 23:38
Temat postu: ja polecam ten c905
Godzinę temu wróciłem do domu z nowiuteńkim c905. Telefon jest poprostu super. Zdjęcia roione 8 mpx aparatem zrzucone na komputer niczym nie odbiegają jakością od zdjęć robionych cyfrówką o tych samych parametrach :) Dodam, że narazie robiłem tylko zdjęcia w pomieszczeniu, a więc nie chcę się nawet zastanawiać jak będą wyglądały robione na zewnątrz. Kolejna rzecz to mzyka, odtwarzanie nie budzi mojch żadnych zastrzeżeń, brak szumów ani innych zakłóceń. Narazie ne wypowiadam się co do baterii bo narazie jest na etapie formatowania :) Telefon posiada nowoczesny wygląd i jest bardzo prosty w obsłudze jak na funkcje które posiada. A i GPS działa bardzo dobrze i dokładnie :) w mojej wersji korzystanie jest bezpłatne. Dodam tylko że kupiłem telefon w Anglii, posiada polskie menu, dostałem nielimitowany dostęp do internetu i 2 GB kartę pamięci :) A to za 40 funtów miesiecznie, telefon gratis
darkgee - Nie Lis 09, 2008 09:03

C905 jest ciekawym telefonem, ale z tym porównaniem do cyfrówki to bym się wstrzymał. Faktycznie robi dobre zdjęcia, ale nie mogą się równać z cyfrówka.
ziomiwan - Pon Lis 10, 2008 00:57

Rzeczywiście ciekawie wygląda a i parametry ma nie najgorsze ale zobaczymy jak się będzie sprawował. Może SE w końcu coś zrobiło ze swoimi telefonami.
Co do tych zdjęć to też bym nie przesadzał ;) może robi dobre zdjęcia ale napewno porównywalne ze zdjęciami z cyfrówki 4-5mpx. Napewno nie dorównuje cyfrówce 8mpx. dlaczego? Aparat jest większy od telefonu i ma w sobie wszystko co tylko może polepszyć zdjęcie i większą matryce ;) . Porównaj wielkość matrycy 8mpx z cyfrówki (ale dobrej a nie jakiejś za 200zł) z matrycą 8mpx z telefonu ;) . Telefoniczna ma wielkość 3mpx z cyfrówki. Więc nie może zrobić takiego samego zdjęcia bo jest po prostu nie możliwe, telefoniczna nie może obsłużyć 8mpx.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group