To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - PODZIAŁ W ORANGE

Anonymous - Pon Gru 05, 2005 13:23
Temat postu: PODZIAŁ W ORANGE
IDEA!! WRÓĆ!!!! Orange podzieliła sobie klientów na tych bardziej dochodowych i mniej dochodowych. Tym drugim do 2.01.06 nie przedłużają umów z nowym telefonem. Ciekawe, prawda? Nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego. Prawdę powiedziawszy troche marnie człowiek się czuje jak się dowiaduje, że płaci średnie rachunki mniejsze niż 300 zł, w związku z tym nie ma prawa do.... wlaściwie w tej chwili nie wiem już do czego mam prawo w tej sieci. Obiecują jakieś zadośćuczynienie.... hmm ale jak łatwo się zrazić wie tylko ten, kto entuzjastycznie poszedł dziś przedłużyć umowę (i nowy tel.), a wyszedł.... z niczym.

Pozdrawiam

stefanek71 - Nie Gru 11, 2005 19:22

Przyznam że nierozumiem dlaczego mieliby nie przedłużać umowy, przecież nie bedą oddawać klientów erze i plusowi. Musi byc jakiś powód, że komus odmawiają.
cinek2 - Sob Cze 10, 2006 13:11

Ciekawe jak obecnie wygląda sytuacja w Orange?
Ale chyba wszytko sie unormowało :cool:

owz - Nie Cze 18, 2006 18:40

moja narzeczona ostatnio wymieniała koma i przedłużała umowę, średnio ma okolo 50 zł rachunków, dostała nokie 6030 za jakieś małe pieniądze i ileś tam dodatkowych minut + obniżenie abonamentu przez rok i płaci teraz jakieś 30 zł miesięcznie także sytuacja opanowana :)
telemaniak83 - Nie Cze 25, 2006 16:03

cinek napisał/a:
Ciekawe jak obecnie wygląda sytuacja w Orange?
Ale chyba wszytko sie unormowało


Moim zdaniem Orange ma się całkiem dobrze, świadczy o tym chodźby to, że wiele osób zapommniało już o Idei... :cool:

halohalo - Nie Lip 02, 2006 12:27

telemaniak83 napisał/a:
Moim zdaniem Orange ma się całkiem dobrze, świadczy o tym chodźby to, że wiele osób zapommniało już o Idei...


Reklama,reklama,reklama... i zapominamy... :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group