To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Simlock w E50

niedobradzidzia - Pią Sie 01, 2008 16:34
Temat postu: Simlock w E50
Cześć. Niestety przekonałam się, że Orange to szajs jakich mało i chciałabym wrócić do kochanego Plusa, w którym byłam od lat... Nie chcę ściągać simlocka bo ponoć telefony potem stwarzają problemy. W jaki sposób ominąć simlocka? Słyszałam o jakichś kartach alpha sim, czy coś? Jak to działa i czy nie wpływa na pracę telefonu? Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
MaciaSS - Pią Sie 01, 2008 21:24

Witam serdecznie,
..niby to to działa, ale ogólnie jest to kolejne chińskie badziewie, na którym ludzie robia hajc..
Proponuje ściągnąć simlocka, a jeżeli nie chcesz, to sprzedaj ten telefonik i kup taki sam, ale z simlockiem na PLUSa, albo zamień sie na identyczny, tylko że z simlockiem PLUSa(sztuka za sztukę) ;) ;)
Pozdrawiam :cool:

niedobradzidzia - Sob Sie 02, 2008 12:06

Cześć. Słyszałam, że można ściągnąć simlocka w domowy sposób. Wystarczy zwykły kabel co się łączę z kompem i jakiś program. Wie może, jaki to program?
ziomiwan - Sob Sie 02, 2008 18:13

Ale co to za rozwiazanie?? Ryzykujesz bardziej robiąc to sama niż dając komuś kto się zna na zdejmowaniu simlocka no i twoja teoria dotycząca tego że telefony wtedy stwrarzają problemy... A te karty są hmmm wątpliwe i nie polecałbym tego.
Pozdrawiam

darkgee - Pon Sie 04, 2008 12:01

niedobradzidzia, poszukaj jakiegoś forum o Symbainie w googlach i tam na pewno znajdziesz rozwiązanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group