To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nokia 6650 T-Mobile czy Mototola RAZR2 V8

grucha604 - Sob Sie 30, 2008 12:01
Temat postu: Nokia 6650 T-Mobile czy Mototola RAZR2 V8
ktory z nich wybrac? mial ktos okazje porownac te dwa telefony? dzieki za odpowiedz
darkgee - Sob Sie 30, 2008 14:20

Zdecydowanie bardziej polecam ci Nokię. Lżejsza (o wiele) od Motoroli i w ogóle lepsza.
ziomiwan - Nie Sie 31, 2008 20:51

Niby lepszy ten 6650 T-mobile ale względem wyglądu napewno wygrywa V8. Oba telefony są w sumie sobie bliskie funkcjonalnością. Trudny wybór rzeczywiście. Ja jednak wybrałbym V8 RAZR2 ma 512mb pamięci wbudowanej więc całkiem sporo no i jest dużo ładniejsza. Dwa duże wyświetlacze i linux to dodatkowe plusy telefonu. Sam ostatnio brałem go pod uwagę przy wyborze telefonu, jednak wybrałem motorole z8.
Pozdrawiam

grucha604 - Pon Wrz 01, 2008 15:52

dzieki za odpowiedzi :) to dla mojej dziewczyny ;] moze ktos jeszcze ma zdanie na ten temat? pozdrawiam
darkgee - Pon Wrz 01, 2008 19:11

Było trzeba powiedzieć, że to ma być telefon dla dziewczyny. Twojej dziewczynie może nie spodobać się waga 6500S (125g). E51 jest o 1/5 lżejsza od niej (czyli waży 100g), a to może mieć wpływ na podobanie się telefonu (bo jak powszechnie wiadomo kobiety mają trochę inne priorytety przy wyborze telefonu :mrgreen: )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group