To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Jak zapisac numery do szybkiego wybierania

szczygiw - Śro Gru 21, 2005 21:52
Temat postu: Jak zapisac numery do szybkiego wybierania
W jaki sposob zapisac numery do szybkiego wybierania w telefonie Veris Kent 200??? Sa dwa przyciski ktore obsluguja szybkie wybuieranie MS i MR... Ktory i w jakiej kolejnosci trzeba wcisnac zeby zapisac numery???
jewo35 - Sob Kwi 22, 2006 11:17

Mam problem, bo niemam instrukcji użytkowania dla sekretarki telefonicznej PANASONIC model No KX-T2395 PD. Nie wiem jak wykasować stary zapis numeru do szybkiego wybierania i zapisać nowy.Może ktoś ma taką instrukcję ,to byłbym wdzięczny o przesłanie emailem (jewojtal@wp.pl).Pozdrawiam i czekam J.W.
PICIA - Nie Kwi 30, 2006 08:49
Temat postu: re
jewo35 napisał/a:
Mam problem, bo niemam instrukcji użytkowania dla sekretarki telefonicznej PANASONIC model No KX-T2395 PD. Nie wiem jak wykasować stary zapis numeru do szybkiego wybierania i zapisać nowy.Może ktoś ma taką instrukcję ,to byłbym wdzięczny o przesłanie emailem (jewojtal@wp.pl).Pozdrawiam i czekam J.W.


proszę
:arrow: KX-T 2395

[ Dodano: Nie Kwi 30, 2006 08:51 ]
szczygiw napisał/a:
W jaki sposob zapisac numery do szybkiego wybierania w telefonie Veris Kent 200??? Sa dwa przyciski ktore obsluguja szybkie wybuieranie MS i MR... Ktory i w jakiej kolejnosci trzeba wcisnac zeby zapisac numery???



MS -słuzy do wprowadzania numeru do pamieci
MR -wywołanie pamięci

chyba bedzie tak

MS-1(komorka pamięci) - nr tel 012xxxxxx -MS



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group