To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - Telefon jako modem

piterro46 - Pon Paź 13, 2008 16:37
Temat postu: Telefon jako modem
Witam.Mam pytanie chciałbym podłączyć telefon do komputera i urzyć jako modem żeby na komputerze wchodzić na internet czy jest taka opcja prosze o pomoc..
darkgee - Pon Paź 13, 2008 17:48

Jest to możliwe, ale:
1. Nie wiem jaki masz telefon, więc nie jest to takie pewne czy aby na pweno bedziesz mógł z tego skorzystać
2. Jest to drogie rozwiązanie

P.S.
piterro46 napisał/a:
urzyć
Pisze się przez "ż".
piterro46 - Pon Paź 13, 2008 21:34

Mam Nokie N73 ale chciał bym użyć przez usb
ziomiwan - Pon Paź 13, 2008 22:38

Telefon powinien mieć opcje modemu piterro46, niewiem jak jest z n73 ale jeśli ma to wystarczy zainstalować jakiś sterownik i połączyć się przez modem w telefonie.
Pozdrawiam

darkgee - Wto Paź 14, 2008 13:00

Musisz zainstalować oprogramowanie z płyty (PCSuite) i podłączyć telefon do komputera w trybie telefonu, albo PCSuite. Następnie gdzieś w opcjach powinna być funkcja modemu.
piterro46 - Wto Paź 14, 2008 21:10

Dzięki za pomoc zainstalowałem PC Suite i telefon chodzi jako modem normalnie łącze się z internetem z góry dziękuje...
ziomiwan - Wto Paź 14, 2008 21:32

Tylko najlepiej wykupuj sobie jakieś pakiety mb ;) bo inaczej nie nastarczysz z doładowaniami konta
Pozdrawiam

darkgee - Śro Paź 15, 2008 18:15

Poczytaj o forum o nowej ofercie Playa, bo inaczej będą przychodzić ci bardzo wysokie rachunki (albo będziesz szybko wykorzystywał pieniądze z karty, zależy co masz).
ziomiwan - Śro Paź 15, 2008 22:54

Tak jak mówi darkgee, zobacz ofertę Play bo mają całkiem ciekawą ofertę neta na kartę bez żadnej umowy i za chyba 30zł masz 1,81GB transferu!
Pozdrawiam

Kropek3 - Śro Cze 16, 2010 09:36

Witam wszystkich. Czy ktoś z szanownych kolegów orientuje się w jaki sposób nawiązać połączenie z internetem wykorzystując do tego celu LG KS20 Windows Mobile 6 jako modem?
Prosiłbym o "łopatologiczne" napisanie krok po kroku jak to zrobić, sam niestety nie mogę sobie poradzić.
Od wczoraj posiadam internet na kartę w sieci Play.
Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi w tym temacie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group