To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon za 200 -250 zeta

ziomiwan - Sob Lis 15, 2008 23:14

Tak możesz odmówić przyjęcia telefonu ;)
Mówiłem że wszystko jest ok ;)
Zapraszamy do udzielania się na forum :)
Pozdrawiam

Banito - Nie Lis 16, 2008 00:05

Napewno wszystko z tel :lol: będzie ok
Banito - Czw Lis 20, 2008 18:53

Wiam właśnie przysłano mi dzisiaj nokie 6630 i sprzedawca nie dostarcztł mi słuchawek o co sie upomiałwem żeby mi wysłał i jeszcze matwi mnie że w klawisze 8 . * i ,# są słabiej podświetlone i chciałbym sie dowiedzieć defekt można wyelimenować ?? :roll:
ziomiwan - Czw Lis 20, 2008 22:07

Słabsze podświetlenie może nie być jakąś wadą, niektóre telefony tak mają niestety, a napewno nie które nokie, ojciec miał jakieś nokie i w nich właśnie te dolne były słabiej podświetlone.
Jeśli w aukcji miał napisane że słuchawki w zestawie to musi Ci je dosłać, pisz do niego email a jak nie to do allegro a oni z nim zrobią porządek.
Pozdrawiam

Banito - Pią Lis 21, 2008 21:32

Jeżeli chodzi o klawisze to po ściągnięciu obudwy zauwarzyłem ze podświetlenie klaw wystepuje tylko u góry więc samemu moge temu zaradzic a jeżeli chodzi o słuchawki bede interweniował .
ziomiwan - Pią Lis 21, 2008 23:10

Dokładnie pisz do niego i nie daj się zrobić na słuchawki. Niby mała rzecz ale jednak.
Pozdrawiam

darkgee - Sob Lis 22, 2008 12:45

Słuchawki powinny być zdecydowanie w zestawie. Po prostu gościu leci z tobą w szyszki. Przypominaj mu się tak często jak to tylko możliwe, a gdyby nie reagował to do Allegro z ta sprawą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group