To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon z dobrze trzymającą baterią i dobrym zasięgiem.

szagadiba - Sob Lis 29, 2008 18:56
Temat postu: Telefon z dobrze trzymającą baterią i dobrym zasięgiem.
Tak jak w temacie, szukam telefonu, ale liczą sie tylko bateria i dobra antena.
darkgee - Nie Lis 30, 2008 09:59

W takim razie polecam coś starszego. Polecam szczególnie Nokię 6310i.
tantal666 - Nie Gru 07, 2008 23:09

Powrócę do tematu i zapytam w ten oto sposób.
Telefon z dobrze trzymającą baterią (długi czas czuwania i rozmowy). Bezawaryjny. Miło by było, jakby jeszcze miał bluetooth i jakiś w miarę fajny aparacik robiący przyzwoite zdjęcia.
Tylko, że ja nie szukam czegoś "starszego", lecz coś "nowszego".

ziomiwan - Nie Gru 07, 2008 23:18

Czegoś nowszego z dobrze trzymającą baterią podczas rozmów trudno Ci będzie znaleźć. Ale poprzeglądaj sobie telefony np na allegro i wypisz nam jakie Ci się podobają a my postaramy się pomóc Ci w wyborze najlepszej opcji ;)
Pozdrawiam

tantal666 - Nie Gru 07, 2008 23:25

Nie chcę Siemens'a i Sagem'a. Motorolę i Nokię tylko w ostateczności. Najchętniej Samsunga. Tylko tyle jestem w stanie powiedzieć. No i priorytet to długo trzymająca bateria. Bluetooth i aparacik to byłby miły dodatek, choć niekonieczny.
Na razie tylko tyle. Czekam na propozycję, a jak sobie obejrzę na allegro i coś mi się spodoba, to dam znać.

Samsung E250?
Jeszcze jedna jego zaleta, że jest całkiem niedrogi :)
Dałoby się może dokupić nową baterię do w/w telefoniku o większej pojemności?

ziomiwan - Pon Gru 08, 2008 09:56

A do jakiej ceny ma być telefon??
Ta jest chyba większa ale na beteriach nie bardzo się znam dlatego dobrze byłoby gdyby MaciaSS spojrzał na to ;)
http://allegro.pl/item501...atisfvatss.html

http://allegro.pl/item493...0mah_lipol.html

Pozdrawiam

MaciaSS - Pon Gru 08, 2008 16:23

Witam serdecznie,
Kolego nie wierz w te bateryjki :( :( :( . To jest technicznie niemozliwe, żeby miały taka pojemność - to zwykła ściema..ludzie nie pozwólcie się nabierać :???: . ..a jeżeli naprawdę chcesz, żeby bateryjka długo 3mała i dawała rady, to szukaj baterii Litowo-Polimerowej :)
Pozdrawiam :cool:

tantal666 - Pon Gru 08, 2008 22:17

MaciaSS napisał/a:
Kolego nie wierz w te bateryjki :( :( :( . To jest technicznie niemozliwe, żeby miały taka pojemność - to zwykła ściema..
[...]
szukaj baterii Litowo-Polimerowej

Ale właśnie na tych allegrowskich pisze, że to są litowo-polimerowe!
W takim razie jakie są największe pojemności litowo-polimerowych, skoro 4400 mAh to fikcja?

MaciaSS - Pon Gru 08, 2008 22:28

Witam serdecznie,
Skład chemiczny jest jak najbardziej prawdziwy(najprawdopodobniej) są to baterie Li-Pol, ale chodzi mi, żebys nie wierzył w pojemności tych bateri..maxymalnie jaka dostaniesz to 1100mAh, ale szczerze najprawdziwszą pojemnością do tego telefoniku i tej wielkości baterii, będzie pojemnośc 860 lub 930mAh.
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Wto Gru 09, 2008 16:51

Człowieku, gdzie pojemność 4400?! Nie wierz w te bajki. Max to będzie 1100.
tantal666 - Śro Gru 10, 2008 04:51

No dobra, a powiedzcie mi jaka będzie różnica w Samsung E250 między standardową baterią (lit-jon 800mAh), a lit-polimer (1100mAh)?
darkgee - Śro Gru 10, 2008 17:11

Różnica będzie taka, ze telefon będzie ci dłużej trzymał.
tantal666 - Czw Gru 11, 2008 00:58

darkgee napisał/a:
Różnica będzie taka, ze telefon będzie ci dłużej trzymał.

Domyśliłem się, że dłużej :lol: Pytanie o ile dłużej! (o to mi chodziło :wink: )

MaciaSS - Czw Gru 11, 2008 08:22

Witam serdecznie,
..wszystko zależy od tego, jak często korzystasz z telefonu..ile piszesz, ile dzwonisz itd. Średnio bateria Litowo-Polimerowa powinna 3mać ok. 2 dni dłużej niż zwykła Litowo-Ionowa..
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group