To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Co wybrać z GPS

blondyn70 - Sob Gru 13, 2008 21:17
Temat postu: Co wybrać z GPS
Mam do wyboru Nokie N82,E71,E66,N95 8GB, Samsunga Omnię,Sony Ericssona C905 Potrzebny mi tel z GPS(czasami),do przeglądania internetu i musi mieć głośny dzwonek MP3.Słyszałem ,że w Noki trzeba wywalić 300 zł ,żeby korzystać z GPS(nie uśmiecha mi się to) Do tej pory przez 7 lat miałem tylko Nokię ale teraz żadna mnie nie powala. Proszę o rady :?:
krzysiekbyd - Nie Gru 14, 2008 09:53

ja polecam Samsunga Omnie :) ps jakie -Słyszałem ,że w Noki trzeba wywalić 300 zl ??? ,żeby korzystać z GPS mozesz jasniej ??
darkgee - Nie Gru 14, 2008 11:01

Zdecydowanie Omnia. Najdroższa, ale najlepsza.
blondyn70 - Nie Gru 14, 2008 13:08

krzysiekbyd napisał/a:
ja polecam Samsunga Omnie :) ps jakie -Słyszałem ,że w Noki trzeba wywalić 300 zl ??? ,żeby korzystać z GPS mozesz jasniej ??

Trzeba wykupić abonament ,żeby korzystać z GPS

ziomiwan - Nie Gru 14, 2008 21:03

blondyn70, jaki abonament???? Chyba masz na myśli np tomtoma??
Omnia jest najlepsza z wymienionych przez Ciebie telefonów.
Pozdrawiam

blondyn70 - Nie Gru 14, 2008 22:07

ziomiwan napisał/a:
blondyn70, jaki abonament???? Chyba masz na myśli np tomtoma??
Omnia jest najlepsza z wymienionych przez Ciebie telefonów.
Pozdrawiam

W ofercie Noki jest napisane ( możliwość bezpłatnego korzystania z GPS przez 3 miesiące,a potem to rozumiem,że trzeba coś płacić)
A co do Omni ,to mam opory przed tym dotykowym wyświetlaczem,może jestem staromodny ale klawisz to klawisz ( ale może się mylę ? )
Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Gru 15, 2008 18:03

Bo pewnie tomtom czy co tam dają jest w wersji trial i wygasa po 3miesiącach po których musisz kupić ten program.
Dotykowce nie są takie złe jak Ci się wydaje. Też myślałem do niedawna że jest to niewygodne i bee ale przekonałem się ostatnio że są wygodne i całkiem fajne. Szybko się do nich przyzwyczaisz jeśli kupisz omnie, a napewno nie bedziesz żałować tego wyboru.
Super telefon.
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group