To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 5310

Enka - Śro Gru 24, 2008 10:29
Temat postu: Nokia 5310
Witam
Wczoraj zakupilem sobie nowy telefon mianowicie nokie xpressmusic 5310
I mam duzy problem.
Karta pamieci była włożona w solt i niby elegacnko.
Ale gdy chce wejsc w nia to mi pisze ze karta nie ejst sformatowana po chwili wyskakuje mi komunikat ''czy chesz sformatowac karte pamieci''
Klikam tak i niby zaczyna sie formatowac ale wyskakuje komunikt''operacja sie nie powiodła''
Wkladalem moja karte pamieci do sasunga j700 i a sie ja sformatwoac i wszystko działa.
Włozylem karte pamieci 1gb do mojego tel i to samo...
Wie ktos o co chodzi?

darkgee - Śro Gru 24, 2008 10:43

Próbowałeś zrestartować telefon? Bo to bardzo często pomaga. Jak to nic nie da to spróbuj włożyć kartę z innego telefonu, jak to nic nie da to masz coś walnięte w telefonie.
izunia16109 - Nie Wrz 06, 2009 12:49

Witam!
Mam problem w noki 5130: jak zapisać zdjęcie na karcie pamięci przysłane mi jako MMS?

bartosz93w - Nie Wrz 06, 2009 17:13

Otwórz MMS-a wejdź w opcje (czy coś takiego) i zapisz elementy. I wybierasz co ma zapisać i jest:D
izunia16109 - Nie Wrz 06, 2009 22:05

Dzięki wielkie:)
zboreczek2 - Wto Gru 08, 2009 14:35
Temat postu: Hej!
Mam problem kupiłem tego fona 3 miesiące temu i teraz zawiesił mi się na wiadomości :sad: Nic nie pomaga wyciągnięcie baterii i tp gdy go włączam wszystko jest ok ale po 10 sekundach przychodzi sms i wszystko pada klawisze nie działają a bez klawiszy to koniec! :cry: Proszę o pomao c góry dzięki!1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group