To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Podpowiedzą jak obniżyć wysokie rachunki

halohalo - Pią Sty 02, 2009 20:51
Temat postu: Podpowiedzą jak obniżyć wysokie rachunki
NiskiRachunek to nowy serwis, który oferuje pomoc w wyborze alternatywnych operatorów m.in. telefonicznego, elektrycznego, internetowego. Co więcej, witryna umożliwia także rezygnację z usług bieżącego i złożenie zamówienia u nowego operatora.

Więcej w artykule na stronach naszego portalu:
http://halohalo.pl/content/view/179/1/

darkgee - Sob Sty 03, 2009 10:52

Ciekawy artykuł, ale chciałbym tez podziękować, bo takiej strony szukałem, ponieważ zmieniam operatora (przeklęte TP! :mrgreen: ).
haloxavi - Wto Sty 13, 2009 11:24

Bardzo ciekawy serwis, zdaje się, że wcześniej takiego nie było. Jeśli tylko stanie się popularna to może przynieść mnóstwo pieniędzy, gdyż za zmianę np. dostawcy internetu albo telefonu stacjonarnego firmy płacą pośrednikom naprawdę sporą kasę.
Ricky - Śro Sty 14, 2009 10:36

haloxavi napisał/a:
Bardzo ciekawy serwis, zdaje się, że wcześniej takiego nie było. Jeśli tylko stanie się popularna to może przynieść mnóstwo pieniędzy, gdyż za zmianę np. dostawcy internetu albo telefonu stacjonarnego firmy płacą pośrednikom naprawdę sporą kasę.


Jeżeli zaczną brać kasę od operatorów to już nie będą obiektywni...
Raczej powinni się utrzymywać tylko z reklam

haloxavi - Śro Sty 14, 2009 14:30

Heh.. a w jaki sposób sprawdziłbyś to? Myślę, że to będzie działac na takiej zasadzie jak strony opisujące wszystkie banki - mają kasę za założenie kont, lokat, zaciąganie kredytów. Tak tutaj ktoś może sobie sam wybrać do kogo chce przejść, a oni jako pośrednik otrzymają pieniążki.
ziomiwan - Śro Sty 14, 2009 15:01

Albo mają ustaloną równą stawkę od operatorów którzy są skłonni im zapłacić za to ;)
Pozdrawiam

Mart - Czw Paź 01, 2009 15:19

hehe... w portalu wp.pl znalazłam ostatnio artykuł o akcji zatanistów( notabene wdrożyłam owe pojęcie do swojego prywatnego słownika ;) ) i wchodząc na www.zatanisci.pl można podać swój typ usługi, albo przedmiotu który to wg was powinien być tańszy.. Rachunki to niegłupi patent, tylko czy akurat na to mamy jakiś wpływ ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group