To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - k1 na ekranie jest zasięg , nie można dzwonić .

olesia1988 - Nie Sty 11, 2009 13:53
Temat postu: k1 na ekranie jest zasięg , nie można dzwonić .
Witam serdecznie !
Po krótce przedstawie mój problem . Otóż pewnego dnia chciałam zadzwonić z mojej motorolki jednak w czasie tej próby wyskoczył mi komunikat "połączenie nie udane " . Nie moglam rownież wysyłac wiadomości . Przy czym ekran wyświetlał zasięg full. Wyłączylam i włączyłam telefon , problem nadal wystepował . Po wyjściu z domu spworotem wszystko bylo wporzadku przez pewnien czas lecz za po kilku smsach i rozmowach spowrotem nie mogłam się połączyc ani nikt nie mogł się dodzwonic . I tak juz z miesiąc raz jest wszystko wporzadku , raz nie działa . Zrobiłam pewien test . Wystawiłam telefon na balkon na godzine i kiedy się ochłodził po włączeniu działał bez zarzutów . Jednak jak się nagrzał po wysłaniu kilku wiadomości spowrotem nie dzwonił ani nie wysyłał smsów . Ktoś może ma pomysł co może być przyczyną takiego zachowania telefonu ? Z góry dziękuję i pozdrawiam .

ziomiwan - Nie Sty 11, 2009 22:24

Napewno się nie przegrzewa ;) . Mam pewien pomysł dlaczego może tak być. Wpisz w nim +#06# i powiedz mi czy masz same zera czy różne cyferki (nie wymieniaj jakie masz tylko powiedz czy same zera czy różne cyfry).
Pozdrawiam

olesia1988 - Nie Sty 11, 2009 22:55

Zrobiłam to co mi poleciłeś i na ekranie wyświetlają mi się różne cyferki . To zgodnie z Twoimi przypuszczeniami czy niestety nie ? Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie się moim jakże szalonym telefonem :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group