To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - 5800 XpressMusic

MaciaSS - Wto Sty 20, 2009 08:28
Temat postu: 5800 XpressMusic
Witam serdecznie,
Już niedługo pojawi się w salonach nowa 5800XpressMusic. Piszcie swoje opinie co Wam się podoba w tym modelu, co Waszym zdaniem jest wada, a co zalętą nowej Nokii ??
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Wto Sty 20, 2009 11:21

No dla mnie wadą przede wszystkim jest brak klawiatury. Nie wiem, ale bez klawiatury nie potrafię szybko i sprawnie pisać. Na szczęście jest to jedyna wada (chociaż dla mnie całkiem spora). Tak poza tym, to telefonik jest super bajerancki. Świetny odtwarzacz muzyki z bardzo dobrą jakością dźwięku zarówno na głośnikach stereo i słuchawkach. Duży 3,2" ekran, z rozdzielczością 360x640pix i ładny, przemyślany interfejs. Ogólnie rzecz biorąc: telefon jak marzenie.
ziomiwan - Wto Sty 20, 2009 13:53

Nawet ładna ale bardzo bardzo przypomina mi N9. Całkiem całkiem z wyglądu, tylko ta niema właśnie klawiatury tylko jakieś rozsuwane przyciski.
I ładna rozdzielczość wyświetlacza.
W środeczku nawet ciekawy. Ale dotykowce jakoś do mnie nie przemawiają. I tak jak darkgee, nie potrafie szybko pisać na nich a piszę dość dużo smsów dziennie...
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group