To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Plus odpłatnie usunie simlocka swoim abonentom.

ziomiwan - Wto Sty 20, 2009 13:59
Temat postu: Plus odpłatnie usunie simlocka swoim abonentom.
Od drugiej połowy stycznia Plus wprowadził promocję skierowaną do swoich abonentów oraz użytkowników MixPlusa w ramach której będzie można odpłatnie usunąć blokadę simlock ze swojego telefonu.

Promocja dotyczy klientów będących w trakcie umowy na czas określony ale nie obejmuje telefonów zakupionych w zestawach simplus, samiSwoi, 36,6 oraz zakupionych poza siecią Plusa.

Blokadę będzie można usunąć tylko w salonach firmowych Plusa, opłata za usunięcie simlocka wynosi 75zł. W terminie 14 od złożenia wniosku i uiszczeniu opłaty operator weryfikuje możliwości techniczne usunięcia blokady simlock.
Jeśli nie ma takiej możliwości opłata zostanie zwrócona.




Co o tym myślicie??

Peter - Śro Sty 21, 2009 21:20

szczerze. Ty myśle, że jak ktos nie chce opchnąć telefonu na allegro lub oddac go komus to mu to nie potzrebne, a jak chce to i tak za gora 390 zł zrobi to w komisie. A tak szczerze to powiem, ze gwarncja to sshit jajk ich mało. I tak w wiekszosci przypadków mówią ze to twoja wina :\
ziomiwan - Śro Sty 21, 2009 21:38

Za 390??? Peter, gdzie Ty zdejmujesz simlocka??? Max 40zł chyba chciałeś napisać ;) .
Jest to o tyle dobre że nadal masz gwarancję choć też uważam że ta gwarancja jest o d**e rozbić. Albo jej nie uznają albo telefon zepsuje się jak jest już po gwarancji. I taka robota...
75zł troszkę dużo według mnie...

Peter - Czw Sty 22, 2009 00:00

oj pomyliłem sie chciałem napisac 30 wyszło 390:D No i racja 75 złoty top przesada
ziomiwan - Czw Sty 22, 2009 00:56

No ale za te 75zł mamy wciąż gwarancję. Niepotrzebna ale...
haloxavi - Czw Sty 22, 2009 18:58

Myślę, że Plus nie trafił trochę z tą promocją bo Era od jutra rezygnuje z simlocków w swoich telefonach i zdejmuje je za darmo tym, którzy dokonali zakupu telefonu wcześniej, czyli mają podpisana umowę. Teraz pewnie posypią się kolejne nowości w tym zakresie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group