To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - C902 czy K850i...?

ahmed1986 - Śro Lut 25, 2009 23:56
Temat postu: C902 czy K850i...?
I mam dylemat który model wybrać. Porównywałem je i wychodzą mi raczej kosmetyczne różnice. Może moglibyście mi powiedzieć z praktycznej strony użytkowania jak te telefony się sprawują? :smile:
ziomiwan - Czw Lut 26, 2009 23:43

Z tych dwóch wybrałbym raczej co innego z SE a mianowicie C702 który jest od nich lepszy pod każdym względem a napewno pod względem cena-jakość. Każdy chwali sobie C702 a Ci którzy kupili C902 narzekają i mówią że mogli kupić C702.
A jeśli naprawdę chcesz któryś z tych dwóch to raczej skłaniałbym się do C902, jest moim zdaniem nieco lepiej dopracowany niż bardzo do niego podobny pod względem "wnętrza" k850i. K850i jest słabym telefonem, nie jest wytrzymały, mp3 ma w słabej jakości a na głośniczku to tragedia...
Zdjęcia porównywalnie robią. Ale jednak c902 jest lepiej wykonany i solidniejszy.
Pozdrawiam

ahmed1986 - Pią Lut 27, 2009 01:29

Dzięki :) Tylko jeszcze mam dalszy dylemat, bo zastanawiałem się na telefonami dotykowymi, np Samsungiem F480, albo LG. Miesza mi się lekko w głowie, ale trzeba będzie podjąć jakąś decyzję.
darkgee - Pią Lut 27, 2009 21:42

ahmed1986, z własnego doświadczenia nie polecam dotykowców. Lepiej weź sobie ,tak jak mówi ziomiwan, C702.
ziomiwan - Sob Lut 28, 2009 21:09

Ja też nie polecam dotykowców... Do tego trzeba się naprawdę długo przyzwyczajać a i tak nie wiem czy będzie Ci się wygodnie pisać na nim itd.
ahmed1986 - Pon Mar 02, 2009 18:10

Tak właśnie waham się dalej, ale raczej zmierzam w kierunku SE lub Nokii. Ostatecznie mam jeszcze sporo czasu, więc po sesji poprzeglądam trochę opinii i testów na stronkach i zdecyduje się konkretnie, a może jeszcze coś nowego wejdzie.
Dzięki za podpowiedzi :)

focus88 - Pon Mar 23, 2009 17:38

C702 to telefon dla osób które, aktywnie korzystają z życia :) GPS trwalsza obudowa.
C902 ,,telefon Bonda'' bardzo ładnie wykonany i świetnie pasuje dla osób, którym podobają się klasyczne linie. Bardzo dobra bateria 4 dni pracy i aparat 5 mega to duży plus tego telefonu, bardzo ciekawą funkcją jest szybkie wyszukiwanie numeru telefonu, np wpisujemy dwie pierwsze cyfry w stanie czuwania a telefon sam wyszukuje numery z danymi cyframi.
K850i telefon z dotykowym wyświetlaczem, oraz aparatem 5mega.

Z tych 3 telefonów zdecydował bym się na C902 :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group