To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Orange - podejście do klienta

haloxavi - Czw Cze 18, 2009 10:56

To żadna rewolucja. Zerknij sobie do sklepiku online ERY. Jest tam coś takiego jak Duostarter. Otrzymuje się w nim dwa następujące po sobie numery, pomiędzy którymi na zawsze rozmawia się całkowicie za darmo! I o w ofercie na kartę!
bociek - Pią Cze 19, 2009 15:57

i co jestes pewny że masz to za darmo i nielimitowane? A do tego bezpłatne smsy i mmsy? Jeśli tak to Orange oszukuje mówiąc że to pierwsza taka oferta z całkowicie nielimitowanymi granicami. Nie wydaje mi się żeby tak z czapy to podawali żeby się do nich przyczepili wszyscy
Merry - Sob Cze 20, 2009 00:32

Wszystko dobrze, ale to tylko jeden numer jest całkowicie darmowy, a jakie są stawki za połączenia? Ja przy dość niskim abo w Orange mam nadal stosunkowo wysokie:(
bociek - Pon Cze 22, 2009 13:02

ale zwróć uwagę merry że właśnie dla takich ludzi jest ta oferta co głównie dzwonią do jednego numeru. Nie muszą się kontrolować i patrzeć ile wydzwonili. A mało jest młodych par co gadają i piszą ze sobą non stop? Nieźle to może ograniczyć wydatki.
haloxavi - Pon Cze 22, 2009 17:04

Jestem bardziej niż pewny, macie dowód:

http://www.era.pl/pl/indy.../karta/startery

zerknijcie sobie na opis duostartera

bociek - Wto Cze 23, 2009 11:26

Haloxawi doczytaj sobie regulamim duostartera. Punkt 4. można rozmawiać za darmo między dwoma kartami sim ale tylko przez 30minut, 31 minuta i później będzie rozliczana wg normalnej taryfy. Czyli nie są to nielimitowane rozmowy. W orange jak zadzwonisz to jednorazowo możesz dzwonić kilka godzin bez obaw że coś ci naliczą
haloxavi - Śro Cze 24, 2009 10:58

Regulamin duostartera jest mi doskonale znany i jakim problemem jest przerwać rozmowę po 29 minutach, a potem rozpocząć ją od nowa? Po za tym porównywanie tych ofert jest nie ma miejscu bo mówisz o promocji w abonamencie, gdzie jest się przywiązanym umową i stałymi opłatami, a tutaj pisze o ofercie na kartę, bez zobowiązań.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group