To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Pozostałe marki telefonów - Poszukuję nowego ericssona T28s

callbert - Sob Mar 14, 2009 10:07
Temat postu: Poszukuję nowego ericssona T28s
Witam.Przez 11 lat miałem w życiu kilkanaście telefonów oraz styczność z kilkudziesięcioma innymi.Obecnie trudno kupić tel do rozmów bez zbędnych bajerów 20 niepotrzebnych przycisków i bateriożerczych wyświetlaczy.Najbardziej jednak jestem zadowolony z ericssona t28s i jego automatycznej aktywnej klapki.Z tego co wiem żaden inny model żadnej marki nie miał takiego rozwiązania.Jeśli ktoś ma informację na temat nowego aparatu Ericssona T28s będę wdzięczny za namiary.
ziomiwan - Sob Mar 14, 2009 14:39

Aktywną klapkę możesz ustawić niemal w każdym telefonie. Tu chyba jedyny w dobrym stanie http://allegro.pl/item576...torola_bcm.html
Chyba że przez ebay.pl z Włoch
Kod:
http://cgi.ebay.pl/CELLULARE-ERICSSON-T28s_W0QQitemZ380109210747QQcmdZViewItemQQptZTelefoni_cellulari?hash=item380109210747&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

callbert - Sob Mar 14, 2009 20:14

Zgadzam się-aktywną klapkę ma niemal każdy tel,oczywiście jeśli w ogóle klapkę posiada.Niestety jedyny T28s ma ją automatyczną z odskakującą przy pomocy przycisku klapką a to nie tylko bajer ale bardzo przydatna rzecz ponieważ można odbierać jedną ręką.Mam nadzieję gdzieś namierzyć nówkę sztukę.Wiem że będzie ciężko ale z pewnością gdzieś jest jak np nieśmiertelna 6310i ;) .Temat używek już przerabiałem,albo kiepska bateria albo gubi zasięg a baterie podróbki po miesiącu 3-mają krócej niż 2 letni oryginał.Pozdrawiam.
ziomiwan - Sob Mar 14, 2009 23:39

Nówkę na ebay-u znalazłem ale za 250zł na PLNY...
callbert - Nie Mar 15, 2009 18:44

Faktycznie są i to za przyzwoitą cenę.Próbowałem właśnie jednego zakupić jednak nigdy nie korzystałem z ebay-a i pomimo założenia konta mam spore problemy z płatnością bo nie korzystam z kart kredytowych a płatniczej nie chce przyjąć.Może znajdę kogoś kto mi w tym pomoże i użyczy karty kredytowej a z Pal Paya też nie korzystam.Wielkie dzięki za pomoc.Pozdrawiam.
ziomiwan - Nie Mar 15, 2009 21:20

Proszę bardzo. I w razie jakichkolwiek pytań czy problemów serdecznie zapraszamy na nasze forum :)
Pozdrawiam

telefoniarz - Czw Mar 19, 2009 20:36

Można prosić linka do aukcji z tym telefonem na ebay? Jakoś nie mogę znaleźć... ani na ebay.pl, ani na ebay.com. Z góry dzięki :)
callbert - Pią Mar 20, 2009 09:00

telefoniarz napisał/a:
Można prosić linka do aukcji z tym telefonem na ebay? Jakoś nie mogę znaleźć... ani na ebay.pl, ani na ebay.com. Z góry dzięki :)
http://cgi.ebay.pl/Ericss...2|39:1|240:1318 tutaj masz jednego z tym że kilka dni temu gość gdzieś w azji miał 4 aukcje czarnego koloru w różnych zestawieniach z 1 baterią dwiema a także 1 lub dwiema antenami a ceny od 169 zł do 190 plus przesyłka.Kiedy szukasz wpisz na głównej stronie ebay-a t28s a następnie telefony komórkowe.Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group