To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - szukam telefonu -glownie do przegladania internetu

vidi21 - Sob Mar 21, 2009 20:56
Temat postu: szukam telefonu -glownie do przegladania internetu
witam

wlasnie takiego telefonu szukam :) najbardziej zalezy mi na duzym wyswietlaczu i dobrych mozliwosciach przegladania neta. to jedna z rzeczy. inne funkcje rowniez mile widziane

zastanawialem sie na nokia n96 badz iphonem. co byscie polecili ? dodam, ze na telefonach zbytnio sie nie znam - kiedys sie nimi interesowalem - teraz juz nie za bardzo

darkgee - Nie Mar 22, 2009 14:47

Te dwa modele zdecydowanie odradzam. N96 to taka biedniejsza wersja N95 8GB,a iPhone... cóż to iPhone, czyli masa wad i dotykowy wyświetlacz. Zdecydowanie bardziej polecałbym ci Samsunga i900 (Omnia). Świetny telefon. Do internetu nadaje się bardzo dobrze.
ziomiwan - Nie Mar 22, 2009 21:47

A ile chcesz przeznaczyć na ten telefon??? I tak jak kolega wyżej odradzam Ci tamte modele.
vidi21 - Pon Mar 23, 2009 00:39

zalezy mi na jak najlepszym telefonie. moge wydac do okolo 2 k. czyli samsung? co byscie jeszcze polecili ?
darkgee - Pon Mar 23, 2009 16:30

Jak masz do wydania tyle kasy, to możesz zobaczyć jeszcze HTC Touch Pro. Poza tym, że ma dotykowy wyświetlacz to posiada jeszcze klawiaturę QWERTY.
vidi21 - Pon Mar 23, 2009 19:29

a te telefony htc sprawdzaja sie ? wiem, ze sa dosc nowe na rynku a nie chce kupic za takie pieniadze kota w worku. przyznam sie szczerze, ze ten telefon najbardziej mi pasuje z tych co widzialem

i jeszcze widzialem ten telefon htc g1 - rowniez wyglada na super

dobemon - Wto Mar 24, 2009 14:44

Również odradzam iphone-a.
Na podstawie tego, co dotychczas napisaliście, to polecałbym xprię Sony Ericssona. :idea:
Ma wszystko o czym była mowa: to też jest telefon robiony dla internetu, ma klawiaturę qwerty, ekran dotykowy, i mieści się w cenie. Podobno lepszy od Omnii.
A tak naprawdę to też jest HTC, tylko nazwa jest SE.
:smile:

darkgee - Wto Mar 24, 2009 17:21

Słyszłem rózne opinie o Xperii. Cześć była wychwalająca, a część narzekała, że ma jeszcze wiele błędów tzw. wieku dziecięcego, np. trzeba mocniej naciskać ekran czy trochę wadliwy soft. Ale ogólnie Xperia to fajny telefonik.
ziomiwan - Śro Mar 25, 2009 00:23

Xperia właśnie podobno niezbyt dobra...
vidi21, a może Samsung UltraTouch s8300?? Ma wszystko prócz WiFi i jest poprostu mega super.
Lub samsung i8510 ze wszystkim czego można tylko zapragnąć łącznie z WiFi i całą resztą.
Te dwa modele są chyba naj naj naj.
Pozdrawiam

vidi21 - Śro Mar 25, 2009 23:51

najbardziej przypadl mi do gustu g1 htc ale nic nie wiem na temat tego cuda ;/
ziomiwan - Pią Mar 27, 2009 10:15

Dość dobry telefon ale słabszy od tych które wymieniłem wyżej, słabszy pod względem tego co ma w środeczku.
Z opinii ludzi którzy używali/używają ten telefon wyczytałem że bateria jest bardzo słaba i muszą ją ładować 2x dziennie. Do tego narzekają że jest bardzo ciężki, na soft niemal każdy narzeka że jest bardzo wadliwy. Drudzy chwalą że ma wiele funkcji...

pamper - Pon Kwi 27, 2009 10:25

ja sie przychylam do glosow na iPhone, jest swietny do netu.
Tylko flasha nie wyswietla.

szaruga - Czw Kwi 30, 2009 13:09

hmm..wydaje mi sie ze cos z htc byloby dobre, albo LG Renoir czy Prada..albo tanszy LG KF750 Secret..w vobisie za 999zl w promocji..
ziomiwan - Śro Cze 17, 2009 18:26

Cena jest kolosalna a możliwości jakie daje ten telefon są żadne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group