To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Motorola Z8 - Czarny wyświetlacz

krzysiekplus - Śro Kwi 22, 2009 17:51
Temat postu: Motorola Z8 - Czarny wyświetlacz
Witam.
Mam problem Motorolą Z8. Po właczeniu telefonu jest czarny obraz i słychac tylko dzwiek powitalny, podswietlenie wyswietlacza i nawet nie mrugnie nic na tym wyswietlaczu. Myslalem ze to taśma wiec zamowilem i wymienile lecz nadal sa te same objawy. W jaki sposób moge naprawic ten telefon?? Prosze o rady.

darkgee - Śro Kwi 22, 2009 19:14

Nie wiem czy wiesz, ale istnieje taka opcja jak "SZUKAJ". Był już na forum podobny przypadek:

http://forum.halohalo.pl/...?t=1677&start=0

krzysiekplus - Śro Kwi 22, 2009 20:12

tak tylko ze juz czytalem DOKŁADNIE ten temat i przeszukiwalem nie tylko to forum... wiec jak by bylo cos porzytecznego i przydalo sie do daprawy to bym nie zaczynal nowego tematu. A wiec prosze o jakies pomysly zwiazane z naprawa
ziomiwan - Śro Kwi 22, 2009 20:59

krzysiekplus, jeśli zmieniłeś soft tak jak opisałem w temacie podanym przez darkgee, to wychodzi na to że ŹLE masz założoną taśmę lub jest poprostu lipna. Oczywiście istnieje też możliwość że coś na płytce głównej walnęło ale mi to wygląda na taśmę ewentualnie soft.
Pozdrawiam

krzysiekplus - Śro Kwi 22, 2009 21:05

tak tylko ze kilka razy ja poprawialem. Soft tez wgralem i nic sie nie dzije. Jest mozliwośc ze lcd jest walniety??
ziomiwan - Śro Kwi 22, 2009 22:58

Hmmm a może lcd się odpiął? Możliwość jest taka oczywiście. Zanieś może do komisu albo spytaj ich na co to wygląda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group