To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Tel do gier (emulacji) za <600

morieris - Czw Cze 18, 2009 19:21
Temat postu: Tel do gier (emulacji) za <600
Witam forumowiczy. Jest to mój pierwszy post, a już coś od Was chcę^^.
Mianowicie poszukuję dla siebie dobrego (i względnie wytrzymałego - żeby nie rozpadł się przy pierwszym kontakcie z Ziemią) telefonu z mp3, aparatem (2 Mpx min), nie brzydkim wyglądem, ładnym ekranem, miejscem na kartę pamięci, bluetoothem i takim tam innym badziewiem. Najbardziej zależy mi na emulacji SNESa lub GBC (jakby telefon emulował GBA, to byłbym w niebo wzięty xD). Haczykiem jest tutaj cena: mam tylko 600 zł...
Podoba mi się SE c702, ale (o ile wiem) na SE nie ma emulatorów. Żałuję, że nie posiadam 2k zł, kupiłbym HTC Diamond (emuluje nawet PSXa), ale nie mam 2k, mam tylko 600zł...
Będę wdzięczny za każdą propozycję.

darkgee - Pią Cze 19, 2009 07:57

Snes możesz emulować płynnie na każdej Nokii z Symbianem, ale tylko z wyłączonym dźwiękiem. Natomiast najszybszą emulacje gier z wałczonym dźwiękiem widziałem na N95. I ja mogę ci polecić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group