To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - pytanie do zaznajomionych bądź użytkowników c902

ahmed1986 - Pią Lip 10, 2009 19:38
Temat postu: pytanie do zaznajomionych bądź użytkowników c902
Mieliście może problem, lub spotkaliście się że były problemy z podłączeniem tego modelu do komputera? Tzn po podłączeniu 2 różne komputery nie wykrywały wogóle że cokolwiek jest podłączone przez USB. Telefon zresztą też bez reakcji :/ Dodam tylko, że karta pamięci (M2 2GB Sony), po wpięciu w adapter i podłączeniu do komputera śmiga normalnie.
Próbowałem instalować oprogramowanie z płytki, ale w pewnym momencie wyskakuje komunikat, że niby coś wczytuje i tak międli z 20 min bez rezultatu :/

ziomiwan - Pią Lip 10, 2009 23:20

Może trefny kabalek? Bądź trzeba usatwić USB w ustawieniach telefonu.
Niewiem tylko gdzie takie ustawienia mogą być w se.

ahmed1986 - Sob Lip 11, 2009 00:24

Trochę się tymi ustawieniami bawiłem w tel, ale tak samo... nic nie pomogło. Możliwe że to i kabel, ale to musiałaby byś wada fabryczna, bo dopiero ostatnio go użyłem. Myślałem tylko, że może ktoś już się spotkał z czymś takim.
darkgee - Sob Lip 11, 2009 11:32

Mi to wygląda na wrobienie się gniazda w telefonie. A czy słuchawki podłączają się bez żadnych problemów?
ahmed1986 - Sob Lip 11, 2009 12:45

Hmmm... tylko raz mi się nie podłączyły, ale jak do tej pory po 2-3 razy dziennie ich używam i jest bez problemu. Uprzedzając pytanie z ładowarką też wszystko ok. Pozatym tel ma niecałe 3 miesiące :)
darkgee - Sob Lip 11, 2009 15:55

A spróbuj podłączyć tel pod innego kompa. Bo to może być też wina komputera.
ziomiwan - Sob Lip 11, 2009 16:27

Sprawdzał na dwóch komputerów więc to nie wina komputera.
Myślę że to wina kiepskiego kabla. Pożycz może od kogoś kabelek i sprawdź na innym.

darkgee - Sob Lip 11, 2009 17:15

Ja przeczytałem, że używał 2 kabli :oops: No to musi być ewidentnie wina kabelka.
ahmed1986 - Nie Lip 12, 2009 11:10

Ok sprawdzę. Właśnie wczoraj rozmawiałem z kumplem i ma na dzisiaj mi przynieść kabel od k8001, ale to nie powinna być przeszkoda :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group