To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Aneks do umowy w orange.

MarkV - Pon Lip 13, 2009 18:56
Temat postu: Aneks do umowy w orange.
Witam.Chciałbym opisac problem jaki mi sie wydarzyl i ewentualnie skorzystać z pomocy.Mianowicie, w dniu 29.06. kończyła mi sie umowa. Od połowy maja otrzymywalem różne propozycje dotyczące przedłużenia umowy. W końcu ok.połowy czerwca zdecydowałem sie na oferte bez telefonu zwiększjącą ilość sms-ów i rozmów. Przyjechał do mnie pan z DHL z aneksem do umowy, który po przeczytaniu podpisałem. Aneks zostal zawarty na czas 12 miesiecy liczonych od 29.06.Jakież było jednak moje zdziwienie gdy okazało sie że w lipcu nadal obowiązuje mnie stara umowa.Po rozmowie z pania konsultantką dowiedziałem sie, że wszystko jest w porządku, nowa umowa będzie mnie obowiązywala od 29.07. Wydaje mi sie, że ktoś próbuje mnie lekko oszukać.Na wszelkie moje sugestie że w aneksie mam napisaną datę 29.06 pani konsultantka odpowiada, że dla nich umowa będzie obowiązywać od 29.07. O co tutaj chodzi, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć?
ziomiwan - Pon Lip 13, 2009 19:54

Orange ma własne prawa ;) . W aneksie/umowie nie było mowy o tym do kiedy obowiązuje stara umowa w przypadku przedłużenia i wyboru nowej oferty??
Orange to złodzieje, a oszukiwanie to ich najlepsza oferta.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group