To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung u700 Pilne POMOCY :(

Sila - Śro Sie 12, 2009 11:42
Temat postu: Samsung u700 Pilne POMOCY :(
Jestem posiadaczką samsunga u700 od pawie roku i jakis miesiac temu zaczelam miec problemy z glosnikiem pozniej okazalo sie ze przy wysunietym silderze (czy jak sie to nazywa :roll: ) nie dziala aparat tylni, wlacznik ani obrotowy joy, dowiedzialam sie tez ze zdzierajacy sie panel jest z winy producenta. Zanioslam tel do serwisu zlozylam reklamacje i wczoraj (po dwoch tygodniach) okazalo sie ze nic nie zrobili bo jak jest napisane na reklamacji
W dostarczonym do serwisu telefonie stwierdzono slady działania cieczy o czym swiadczy erozja na pcb. Serwis odmawia naprawy w ramach gwarancji.

Powidziano ze to spowodowane jest dzialaniem wody jak moj tel nie mial nigdy kontaktu z woda :!: :!:
Co powinnam teraz zrobic? Bardzo prosze o pomoc

Pozdrawiam

ziomiwan - Czw Sie 13, 2009 00:22

Woda mogła podejść chociażby para gdy trzymałaś w kieszeni bądź ręku...
Ale to wygląda mi na awarię taśmy lcd. Miałem to samo w swoim U700 po wymianie działało jak trzeba. Koszt naprawy w komisie to około 60-70zł.
Ale na gwarancji niewiem czy wymieniają, nieraz mówią że jest to element który się wyrabia podczas użytkowania i nie podlega gwarancji a raz wymieniają....
Napisz do Samsunga i opisz swój problem. Odpiszą w 24h.
Pozdrawiam

Sila - Pon Sie 17, 2009 17:36

Mi w serwisie powiedzieli ze to wina plytki pcb i naprawa przewyzsza koszty telefonu:/
Sprobuje jeszcze napisac do tego Samsunga zobaczymy co bedzie
Dziekuje za inf

ziomiwan - Pon Sie 17, 2009 18:35

Jeśli w serwisie(nie firmowym samsunga) otworzyli Ci już telefon to masz po gwarancji.
U700 jest super telefonem ale jego mankamentem jest taśma LCD której nie opłaca się wymieniać na podróbkę bo ta niemal od razu siada. W serwisach niby mówią że to oryginał ale dają podróbki.
Pozdrawiam i życzę powodzenia z naprawą

Sila - Wto Sie 18, 2009 21:19

Serwis firmowy wiec o to nie bedzie problemu. Tylko wlasnie nikt tam sie nie czepia o tasme podobno z nia jest wszystko ok tylko ze telefon jest zalany i juz :neutral:
ziomiwan - Wto Sie 18, 2009 21:50

Pisz do samsunga. Jeśli masz pewność że go nie zalałaś nigdy to pisz do nich.
Sila - Pon Sie 31, 2009 21:28

udalo mi sie jednak po odwolaniu reklamacji i gwarancja zostala uznana :)
ziomiwan - Wto Wrz 01, 2009 00:32

No to świetnie!!
Cieszę się że Ci naprawią i nie stracisz kasy na naprawę :)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group