To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Problem z podlaczeniem Z8 do komputera

skate4live - Śro Sie 19, 2009 02:17
Temat postu: Problem z podlaczeniem Z8 do komputera
Witam.

Po kilku godzinnej walce z nowym nabytkiem rozkładam ręce.

Zainstalowałem PcSync komputer nie wykrywa podłączonego telefonu, asystent połączeniowy nie wykrywa telefonu, podczas instalacji najróżniejszych programów takich jak "Handset_USB_Driver_32_v2.9.0" "RSD Lite_3.8" "P2k_Driver_Motorola_EU_Driver_Installation_v2.9.0.0" finalnie nie doszedłem do niczego ;/ w telefonie w ustawieniach łączności->tryb USB nie da się zaznaczyć nic

telefon niby wykrywa niby nie podczas kombinowania wyskakiwały "chmurki" ze wykryto Z8 lecz finalnie nic z tego :(

nie mogę nawiązać połączenia z telefonem

już chyba naprawdę próbowałem wszystkiego od uruchamiania ponownie telefonu podłączonego już do usb po wielokrotne reinstalowanie programów, instalowanie nowszych starszych wersji sterowników...

Błagam o pomoc moja cierpliwość sie wyczerpała.

może powinienem zabrać się za wgrywanie nowego softa?

darkgee - Śro Sie 19, 2009 11:39

Motorola ma tak po prostu. Miałem taką płytkę ze sterownikami na których ta Motka chodziła, ale zgubiłem :cry: Poszukam jej jeszcze jak znajdę , to podeślę ci te sterowniki.
ziomiwan - Śro Sie 19, 2009 14:32

Ściągnij z neta stery, masz nawet na forum tutaj linki do nich.
Ale w z8 zanim zaskoczy program musisz chwilę poczekać, czasami dłużej niż chwilę.
Bo jak sądzę jak zobaczyłeś że odrazu się nie pojawia to odłączałeś, a trzeba poczekać nieraz kilka minut.

skate4live - Czw Sie 20, 2009 15:28

Czekałem z 10 minut ale nadal nic, ;/ zaraz poszukam sterowników tutaj na forum ale mam kolejny problem, proszę powiedzcie mi gdzie mogę znaleźć funkcje odbierania sms-ów od operatora sieci ;/ nawet nie mogę odebrać sms-a z ustawieniami konfiguracji sieci do mobilkinga ehh same kłody pod nogi, ponoć gdzieś w ustawieniach wiadomości ale naprawdę nie mogę znaleźć ;/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group