To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Telefon VOIP

Jacek23 - Pon Sie 31, 2009 10:47
Temat postu: Telefon VOIP
Witam wszystkich na forum. Niedługo zakładam małą firmę, chcąc ciąć koszta wpadła mi
w oko oferta easycall.pl, mówili o niej na pewnym forum, chciałem u
specjalistów
zapytać jakie plusy niesie za sobą VOIP, jakie oszczędności można
uzyskać. Czekam na odpowiedzi.

Anonymous - Sob Wrz 19, 2015 14:01

korzystanie z voipa ma same plusy, przede wszystkim największa zaletą są niskie koszty, szczególnie jeśli dużo się dzwoni za granicę. Ja mam w firmie, smiga bardzo fajnie, jakośc połaczeń jest bardzo dobra.
voipowski - Pon Lut 01, 2016 14:47

voip ma wiele plusów, wszystko zależy od potrzeb. Jak już napisał @nosleep są to niskie koszty połączeń, zagranicznych, ale też połaczeń na polskie numery. Jednak nie tylko ceny za połaczenia są efektywne. Jako mała firma możesz wykorzystać wiele rozwiązań dodanych, jak choćby fax internetowy, telekonferencje a przede wszystkim wirtualną centralę, która spełni rolę automatycznej sekretarki. Własnie te dodatki, stanowią teraz o dużym potencjale voipa i jego konkurencyjnosci
Kalina - Pon Sty 30, 2017 10:18

To prawda, korzystanie z vopia jest bardzo komfortowe. Przede wszystkim zawodność takiej usługi jest znacznie mniejsza niż korzystanie ze standardowej sieci telefonicznej Nie trzeba również korzystać z dodatkowych sprzętów. Jest dużo atrakcyjnych ofert
takiego łącza.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group