To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - W mBanku najtaniej?!

ziomiwan - Wto Kwi 19, 2011 22:11

harnas- głupoty gadasz znów... Zrozumieć musisz właśnie te doładowania. Koszta Ci nie spadają, są ciągle takie same.
harnas - Wto Cze 28, 2011 00:17

Realne koszty, czyli to, co faktycznie włożyłem w korzystanie z usługi, spadają do 50%, bo dostałem od Heyah czy TT w podwojeniach w prezencie 100% kwoty drugiego doładowania., Czyli kupując jedną pomarańczę dostałem drugą gratis -> przez co mogę zjeść 2X więcej pomarańczy. Przez co 1 plasterek pomarańczy kosztuje mnie de facto o połowę mniej. Nie rozumiem jak możesz tego nie rozumieć. Jasne, że sciąga z konta stawkę cennikową, ale mój wkład finansowy to ok połowa tej kwoty. Drugie 50% dostałem w podwojeniu od opa.

BTW, mbank mobile przedłużył swoją promocję - ciągle będzie 19gr/min.

ziomiwan - Śro Cze 29, 2011 23:38

Właśnie Ty tego nie rozumiesz, ale cóż... Jestem już w stanie pojąć dlaczego nie rozumiesz, na podstawie porównania na pomarańczach ;) .
ulabrzydula - Czw Cze 02, 2022 22:25

Też mam ekonto w mbank i sobie chwalę :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group