To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung Avila vs ......

ziomiwan - Pią Paź 09, 2009 18:55
Temat postu: Samsung Avila vs ......
W związku z tym iż bardzo często pojawiają się pytania, a zasadzie porównania między avilą, a np. lg viewty, Postanowiłem ( przy pomocy pomysłu kolegi darkgee) stworzyć jeden temat w którym będziecie mogli poprosić o porównanie Avili z innym telefonem.
To napewno pomoże potencjalnym nabywcą tego telefonu.

Na początek wygrzebałem dwa linki z opiniami, oraz pytaniami odnośnie avili.

http://forum.halohalo.pl/...?t=2379&start=0 to jeden z tematów z porównaniem.

http://forum.halohalo.pl/...der=asc&start=0 drugi link.


Pozdrawiam serdecznie

Pol656 - Sob Paź 10, 2009 18:41

Witam,
chciałbym prosić o poradę ,więc tak :waham sie pomiedzy avila ,a nokia e63
oba telefony bardzo przypadly mi do gustu ,cena tez w miarę porownywalna i nie wiem,
ktory z nich jest lepszy :neutral:

darkgee - Nie Paź 11, 2009 11:16

Zalezy do czego bedziesz ich używał. POwiedz co uzywasz w telefonie, to my ci pomozemy.
Pol656 - Nie Paź 11, 2009 11:39

Zalezy mi na dobrym mp3 ,wifi tez fajnie gdyby mial (slyszalem ze jest jakas nowa wersja avili z wifi) aprat tez nie najgorszy i jakies fajnie bajerki ,aby sie fon szybko nie znudzil ;)
darkgee - Nie Paź 11, 2009 14:01

To w tekim razie proponowałbym ci poczekać na Avile z Wi-Fi. Bo E63 ma taki troche sredni aparat i jak to telefon na Symbianie- szybko sie nudzi.
Pol656 - Nie Paź 11, 2009 15:08

Orientujesz sie kiedy mniej więcej bedzie bo widzialem kilka avili na allegro "z wifi" i wydaje mi sie ze to jakas pomylka :mrgreen:
darkgee - Nie Paź 11, 2009 16:08

Wersja z Wi-Fi ma wejsć do sprzedaży w tym albo nastepnym miesiacu.
ziomiwan - Pon Paź 12, 2009 17:17

Dokładnie, podobno w przyszłym miesiacu pojawi się w Plusie avila z WiFi.
Ale zastanów się czy aby napewno potrzebne jest Ci to WiFi??
Ja mam avilę i zwykły pakiet 25mb za 5zł wystarcza mi na miesiąc i mogę używać internetu w każdym miejscu bez problemów.

Pol656 - Pon Paź 12, 2009 20:08

Myslalem nad tym tez bo w zasadzie i tak do neta to mam netbooka wiec chyba wezme to wersje bez wifi
ziomiwan - Pon Paź 12, 2009 23:53

No właśnie. Z WiFi napewno będzie trochę droższy, a czy warto dopłacać za coś czego nie będzie się tak naprawdę często korzystać?
Naprawdę na wejście na neta od czasu do czasu w chwili gdy nie masz komputera przy sobie wystarcza pakiet mb za 5zł.

kama3 - Nie Lis 22, 2009 11:04

Samsung avila czy sony ericsson yari


mam do wyboru jeden z tych telefonów nie wiem którego wybrać. Bardzo zależy mi na gg i chciałbym również się dowiedzieć czy jest problem z wgrywaniem aplikacji java do samsunga bo wiem że zawsze były.

darkgee - Nie Lis 22, 2009 11:58

Do Avili istnieja softu (z reszta są one dostępne w niektórych sieciach), które pozwalaja wgrywać jakie tylko sie chce aplikacje. Bardziej bym polecał ci Avilę, ponieważ ma ona bardzo dobrą wirtualna klawiaturę QWERTY, na której na pewno bedzie ci sie lepiej pisac, niz na zwykłej numerycznej klawiaturze.
ziomiwan - Nie Lis 22, 2009 14:29

Na avili nie ma problemów z instalowaniem gier i aplikacji. U operatorów dostajesz telefon z odblokowaną javą, a jeśli kupisz w sklepie to możesz dostać z zablokowaną, jednakże nawet na naszym forum masz instrukcję do zmiany softu na taki z odlokowanym.

A avila jest napewno lepsza niż Yari.

kama3 - Nie Lis 22, 2009 14:47

Tyle co już się naczytałem o tej avili, że chyba ją dzisiaj zamówię w Play. Dzięki za odpowiedź.
darkgee - Nie Lis 22, 2009 18:36

W razie problemów zapraszamy ponownie. :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group